کد خبر : 71722

ستاره پرسپولیس از همه عذرخواهی کرد

ستاره پرسپولیس از همه عذرخواهی کرد

مهدی ترابی بابت خراب کردن پنالتی در دیدار با تراکتور از همبازیانش عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس که این روزها روی دور برد قرار دارد، موفق شد در هفته سیزدهم لیگ برتر با حساب ۲ - یک تراکتور را در ورزشگاه آزادی شکست دهد و خودش را به یک امتیازی استقلال در صدر جدول برساند.

در دقیقه ۶۵ بازی پرسپولیس و تراکتور، یک پنالتی به سود پرسپولیس اعلام شد و مطابق معمول مهدی ترابی که پنالتی زن اول سرخ پوشان محسوب می‌شود، پشت توپ قرار گرفت. ترابی که ۸ پنالتی قبلی خودش را در پرسپولیس تبدیل به گل کرده بود، در گل کردن نهمین پنالتی ناموفق بود و ضربه پنالتی خودش را به بالای دروازه فرستاد. اتفاقی که می‌توانست برای پرسپولیس خطرناک شود و اگر تراکتور در دقایق پایانی به گل تساوی می‌رسید، دو امتیاز حساس خانگی برای سرخ پوشان از دست می‌رفت.

با این حال این اتفاق رخ نداد و پرسپولیس موفق شد با شکست تراکتور، به یک قدمی استقلال در صدر جدول برسد. بعد از پایان بازی هم مهدی ترابی در رختکن از همه بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس بابت از دست دادن پنالتی، عذرخواهی کرد. همبازیان مهدی و البته شخص یحیی گل محمدی هم خطاب به ترابی اعلام کردند این اتفاق در فوتبال طبیعی است و فدای سرت که پنالتی را خراب کردی. همچنین یحیی بار دیگر تاکید کرد، تا زمانی که ترابی در بازی حضور دارد، پنالتی زن اول پرسپولیس خواهد بود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها