کد خبر : 71660

چند پرسپولیسی رفتنی شدند

چند پرسپولیسی رفتنی شدند

قهرمان ۵ دوره اخیر لیگ برتر نقل و انتقالات شلوغی را پیش رو خواهد داشت.

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس بعد از قهرمانی در فصل گذشته لیگ برتر، تابستان شلوغی را پشت سر گذاشت. محمد حسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی و شهریار مغانلو ۳ ستاره ای بودند که از پرسپولیس جدا شدند و به جای آنها نفراتی چون حامد پاکدل، علی نعمتی، علیرضا ابراهیمی، رضا دهقانی و  رضا اسدی به لیست پرسپولیس اضافه شدند.

همچنین بعد از حذف از لیگ قهرمانان آسیا و شکست مقابل الهلال، پرسپولیس موفق شد وحدت هنانوف و منوچهر صفروف دو بازیکن تاجیکستانی را به خدمت بگیرد. از آنطرف رضا دهقانی خیلی زود از جمع سرخ پوشان جدا و راهی تراکتور شد.

نکته ای که تقریبا همه کارشناسان و حتی هواداران پرسپولیس روی آن اتفاق نظر دارند این است که بازیکنان جدید این تیم نسبت به نفرات جدا کیفیت پایین تری دارند و بعضی از این بازیکنان هنوز نتوانستند خودشان را با شرایط پرسپولیس و بازی در تیمی بزرگ وفق دهند.

با این حال خیلی ها معتقدند پرسپولیس هنوز نیاز به خرید بازیکن جدید دارد و به نوعی بالانس نیست. شنیده ها حاکی از آن است که به احتمال فراوان چند بازیکن پرسپولیس که خریدهای جدید این تیم هم بینشان است در نیم فصل از پرسپولیس جدا خواهند شد. این بازیکنان اصلا نتوانستند عملکرد خوبی در پرسپولیس به نمایش بگذارند و کادرفنی این تیم هم اصلا از این نفرات راضی نیست.

این چند بازیکن که فرصت کمتری برای بازی کردن در پرسپولیس بدست آوردند، در صورت داشتن پیشنهاد از جمع سرخ پوشان پوشان جدا خواهند شد.

همچنین با وجود اینکه یحیی گل محمدی در کنفرانس خبری قبل از بازی مقابل تراکتور هرگونه مذاکره با بازیکن جدید را رد کرد، ولی خبرهای رسیده از باشگاه پرسپولیس حکایت از آن است که این باشگاه به طور حتم چند بازیکن در نیم فصل به خدمت خواهد گرفت و نقل و انتقالات شلوغی را پیش رو خواهد داشت. با توجه به جدایی رادو، پرسپولیس به طور حتم یک گلر جذب خواهد کرد و در صورت فراهم شدن شرایط، یک هافبک و یک مهاجم هم به خدمت خواهد گرفت.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها