کد خبر : 71653

رشید مظاهری به پرسپولیس چشمک زد

رشید مظاهری به پرسپولیس چشمک زد

این روزها رابطه رشید مظاهری با کادرفنی و دست اندرکاران باشگاه استقلال به بدترین حالت ممکن رسیده است.

به گزارش خبرورزشی، با اعلام کمیته انضباطی باشگاه استقلال، رشید مظاهری به دلیل تخلف انضباطی در تمرینات این تیم، به کسر ۵ درصد از قرارداد خود محکوم شد.

رشید مظاهری دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در این فصل شرایط سختی را سپری می‌کند و فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان، علیرضا رضایی و سیدحسین حسینی را به او در درون دروازه ترجیح داده است.

این موضوع نارضایتی مظاهری را در پی داشت و این دروازه‌بان خواهان جدایی از استقلال شد اما فرهاد مجیدی سرمربی استقلال  در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان خبر ناراحتی رشید مظاهری و دلخوری این دروازه‌بان را رد کرد و گفت: من ناراحتی نمی‌بینیم. سه دروازه‌بان خوب داریم و تا پایان فصل به دروازه‌بان‌ها، هافبک‌ها و مهاجمانم نیاز دارم. همه خوب تمرین می‌کنند. وظیفه دارند خوب تمرین کنند. هیچ مشکلی هم نیست. چیزهایی که بیرون می‌شنوم واقعیت ندارد و داخل تیم من نیست. رشید هم خوب تمرین می‌کند و مشکلی نمی‌بینم!

رشید مظاهری

بلافاصله پس از این مصاحبه فرهاد مجیدی اخباری به گوش رسید مبنی براینکه رشید مظاهری با یکی از مربیان استقلال دچارمشکل شده و به همین خاطر ۵ درصد جریمه شده است.

 فرهاد مجیدی اصلا و ابدا دوست ندارد رشید مظاهری را برای تقویت تیم رقیب به پرسپولیس واگذار کند. باشگاه استقلال نیز تلویحا به دروازه‌بان با تجربه خودش اعلام کرده به هیچ عنوان رضایتنامه او را برای تیم پرسپولیس صادر نخواهد کرد اما...

تازه ترین شنیده‌ها حکایت از تماس مجدد پرسپولیسی‌ها با رشید مظاهری دارد. البته پرسپولیسی‌ها تمایل ندارند این موضوع علنی شود و می‌خواهند این موضوع را پنهانی و با سیاست جلو ببرند.

از طرفی شنیده می‌شود رشید مظاهری ظاهرا به پرسپولیس اوکی داده و قرار شده در نیم فصل به هر شکل ممکن ازتیم فعلی اش جدا شده و قرمزپوش شود.

گفته می‌شود این احتمال وجود دارد که رشید مظاهری شخصا قراردادش با استقلال را فسخ کرده و در نیم فصل به پرسپولیس ملحق شود.

یحیی گل محمدی و داوود فنایی (مربی گلرهای پرسپولیس) سابقه همکاری خوبی با رشید مظاهری در ذوب آهن اصفهان دارند و این گلرآبی پوش نیز خاطرات آن روزها را به خوبی در ذهن دارد.

مخلص کلام آن که رشید مظاهری با توجه به اتفاقات اخیر بسیار به پرسپولیس نزدیک شده است و اگر این گلر با تجربه را در نیم فصل دوم در پرسپولیس دیدید چندان تعجب نکنید!

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها