کد خبر : 71652

پیشکسوت پرسپولیس: به من گفتند برو بهشت زهرا!

پیشکسوت پرسپولیس: به من گفتند برو بهشت زهرا!

ناصر ابراهیمی مربی پیشین پرسپولیس می‌گوید بعد از کسب چند قهرمانی با سرخپوشان و عنوان سومی آسیا پس از ۲۰ سال هنوز نتوانسته طلب ۴۰ میلیونی‌اش را از این تیم بگیرد.

به گزارش خبرورزشی، ناصر ابراهیمی مربی پرسپولیس در دهه ۷۰ بود. او در خصوص آخرین شرایط این تیم و همچنین بازی‌های تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی با خبرورزشی هم صحبت شد. ابراهیمی گفت: به نظر من پرسپولیس در خط میانی هنوز به هماهنگی لازم دست پیدا نکرده و اگر این مشکل برطرف شود قطعاً می‌توانیم دوباره قهرمان لیگ برتر شویم. پرسپولیس از لحاظ انسجام تیمی بهتر از استقلال و سپاهان است و این را در رویارویی با آنها نشان داده و برای رسیدن به صدر جدول این سه امتیاز را به راحتی جبران خواهد کرد.

مربی اسبق پرسپولیس در ادامه افزود: پرسپولیس و استقلال از لحاظ فنی شاید خوب باشند اما از لحاظ روحی و روانی مشکل دارند چرا که خبر حذف احتمالی از لیگ قهرمانان آسیا بدجوری روی بازیکنان و کادر فنی تاثیر گذاشته و قطعاً این مسئله در رقابت‌های لیگ برتر خودش را نشان خواهد داد. اگرچه پرسپولیس اگر مشکل خط میانی خود را حل کند وضعیت بهتری نسبت به سایر تیم‌ها خواهد داشت.

وی همچنین گفت: پرسپولیس با تراکتور بازی دارد و به نظر من تراکتور چه از لحاظ مدیریتی و چه از لحاظ فنی دچار بحران شده است و مطمئناً مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی نمی‌تواند دوام بیاورد و عملکرد شکننده ای خواهد داشت. من معتقدم بازی‌های دور رفت لیگ برتر به اندازه بازیهای برگشت حساسیت ندارد و آنچه مسلم است چهره واقعی تمام تیمهای مدعی را در بازی‌های دور برگشت باید مشاهده کرد.

ناصر ابراهیمی در خصوص طلبی که سالهاست از پرسپولیس دارد نیز به خبر ورزشی گفت: حدود ۲۰ سال است که ۴۰ میلیون تومان از پرسپولیس طلب دارم اما هیچ کس حاضر نیست پولم را بدهد. چند بار مراجعه کردم و گفتم خدا را خوش نمی‌آید، این پول حق من است است و باید آن را پرداخت کنید اما به من گفتند قرارداد شما در زمان مدیریت زنده یاد خطیب بود و حالا هم به بهشت زهرا (س) بروید و پول‌تان را از خودش بگیرید. من حتی تا کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال فیفا هم پیش رفتم اما آنها گفتند این مسائل به فوتبال داخلی ایران برمی‌گردد و اگر مربی خارجی بودم می‌توانستم پولم را از این طریق وصول کنم!

سرمربی اسبق تیم ملی در پایان پیرامون بازی مقابل عراق گفت: عراق تیمی نیست که بتواند مقابل ایران خودش را نشان دهد. این تیم با تیمی که ما سال‌ها قبل می‌شناختیم زمین تا آسمان فرق دارد و مطمئناً در ورزشگاه آزادی ۲ الی ۳ گل پذیر خواهد شد و ما نیز جشن صعود به جام جهانی را خواهیم گرفت.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها