کد خبر : 71618

امتیازات گل گهر برمی‌گردد؛ از استقلال و سپاهان کسر می‌شود

امتیازات گل گهر برمی‌گردد؛ از استقلال و سپاهان کسر می‌شود

با اعلام کمیته استیناف کسر ۷ امتیاز از گل گهر و اعطای آن به تیم‌های استقلال، سپاهان و پیکان اشتباه بوده است؛ اگرچه رای کمیته انضباطی به ضرر تیم گل گهر و به سود سه تیم یاد شده بوده است.

به گزارش خبرورزشی، علیرضا صالحی رییس کمیته استیناف در این باره می‌گوید: «شاکیان این پرونده باشگاه‌های دیگر هستند و نمی‌دانم چرا پرسپولیس اعتراض دارد و چرا فکر می‌کنند اعتراض آنها در رای تاثیر دارد؟ در هر صورت طبق قانون سازمان لیگ هم نباید رای کمیته انضباطی را در جدول اعمال می‌کرد چون در رای کمیته انضباطی فرصت اعتراض به باشگاه گل گهر داده شده و باید منتظر می‌شدند تا نتیجه جلسه کمیته استیناف هم مشخص شود.»

با این اظهار نظر سازمان لیگ باید در روزهای پیش رو به طور رسمی‌جدول رده بندی لیگ برتر را به حالت قبل برگرداند و هرگاه رای نهایی از سوی کمیته استیناف صادر شد آن را در جدول رده بندی اعلام کند.

این در حالی است که پیش تر گفته شده بود آرای صادره از سوی رکن‌های قضایی فدراسیون فوتبال بلافاصله بعد از صدور لازم الاجرا هستند؛ حتی اگر قابلیت تجدید نظر داشته باشند.

باشگاه گل گهر به رای صادره از سوی کمیته انضباطی معترض شده است اما هنوز پرونده در اختیار کمیته استیناف قرار نگرفته است به این خاطر که کمیته انضباطی منتظر دریافت دفاعیات مشترک سه باشگاه استقلال - سپاهان و پیکان است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها