کد خبر : 71423

مدیران باشگاه استقلال در آخرین ادله خود برای جلوگیری از حذف از لیگ قهرمانان آسیا شرایط خود را با باشگاه پرسپولیس متفاوت اعلام کرده اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، خبر حذف استقلال و پرسپولیس از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از بامداد روز پنجشنبه رسانه‌ای شده و در روز‌های اخیر به مهمترین خبر فوتبال ایران تبدیل شده است.

وکلای دو باشگاه در تلاش هستند به روش‌های مختلف هرطور که شده تیم شان را از حذف نجات بدهند تا شانس حضور در سطح اول فوتبال آسیا را از دست ندهند.

در این بین مدیران استقلال در آخرین دفاعیه خود مدعی شده اند شرایط این باشگاه با پرسپولیس متفاوت است، چون آن‌ها خلاف رقیب دیرینه پرونده باز در فیفا ندارند و تا این لحظه تمام بدهی‌های خود را پرداخت کرده اند.

البته مدیران استقلال خودشان هم به خوبی می‌دانند حذف آن‌ها از لیگ قهرمانان آسیا تقریبا قطعی است و بعید است اتفاق جدیدی برای این تیم رخ بدهد، دقیقا مثل پرسپولیس که فصل بعد در لیگ قهرمانان آسیا حضور نخواهد داشت، اما همین که کنفدراسیون فوتبال آسیا از استقلال دو ایراد کمتر از پرسپولیس گرفته و این باشگاه نه پنجره اش بسته بود و نه پرونده باز خارجی داشت، برای مدیران استقلال تیری در تاریکی شده تا بخت خود را آزمایش کنند.

صد البته فدراسیون فوتبال ترجیح می‌دهد استقلال و پرسپولیس یا با هم از آسیا حذف شوند و یا هر دو در لیگ قهرمانان آسیا بمانند چرا که حفظ یکی و حذف دیگری تبعات بیشتری برای فدراسیون دارد و هواداران یکی از دو باشگاه را علیه فدراسیون می‌شوراند!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها