کد خبر : 71416

پنجره باشگاه پرسپولیس بار دیگر در آستانه بسته شدن است، اگر این باشگاه برای پرداخت مطالبات کریستین اوساگونا اقدامی صورت ندهد.

به گزارش تسنیم، پرسپولیسی‌ها تازه از کابوس پنجره بسته نقل‌وانتقالاتی خود رها شده‌اند و با پرداخت مطالبات گابریل کالدرون این مشکل را پشت سر گذاشتند، اما یک پرونده دیگر پنجره آنها را تهدید می‌کند.

به تازگی نامه‌ای از سوی وکیل کریستین اوساگونا به باشگاه پرسپولیس رسیده و به آنها اعلام کرده است طلب ۹۶ هزار دلاری این بازیکن را پرداخت کنند. این اقدام در حالی صورت گرفته که در نامه وکیل بازیکن سابق پرسپولیس، مهلتی برای پرداخت این مطالبات وجود ندارد و این مهلت باید از سوی فیفا تعیین شود.

پرسپولیسی‌ها در انتظار نامه فیفا هستند تا مهلتی که برای پرداخت مطالبات اوساگونا دارند، تعیین شود. پس از آن پرسپولیس باید تا تاریخ تعیین شده اقدام به پرداخت طلب اوساگونا کند و در غیر این صورت بار دیگر پنجره نقل‌وانتقالاتی‌اش بسته خواهد شد. هرچند به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها این فرصت را هم دارند که با اعتراض به رأی پرونده را به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) بفرستند که یا موفق به تغییر آن شوند یا برای پرداخت این پول، مهلت بخرند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها