کد خبر : 71357

رشید مظاهری در نیم فصل از استقلال جدا خواهد شد. این دروازه‌بان که جایی در تفکرات سرمربی استقلال ندارد قصد دارد جایگاه خود را بار دیگر در فوتبال ایران تثبیت کند و از نیمکت‌نشینی‌های مکرر خلاص شود.

به گزارش ایران ورزشی، درباره تیم بعدی مظاهری خبر‌های متعددی به گوش می‌رسد که هنوز از سوی این دروازه‌بان تأیید نشده است.

برخی از احتمال حضور او در پرسپولیس پرده برمی‌دارند و برخی هم از عقد قرارداد احتمالی این دروازه‌بان با باشگاه سپاهان. در این میان تیم‌های فولاد و تراکتور نیز بی‌میل نیستند که مظاهری را به خدمت بگیرند اما سؤال این است که آیا باشگاه استقلال با پیوستن این دروازه‌بان به پرسپولیس یا سپاهان موافقت خواهد کرد؟

مظاهری اکنون با استقلال قرارداد دارد و چنانچه بخواهد به یکی از این دو تیم برود باید رضایتنامه باشگاهش را بگیرد اما مسئولان باشگاه استقلال به مظاهری اعلام کرده‌اند که هرگز رضایتنامه او برای حضور در باشگاه پرسپولیس یا سپاهان را صادر نخواهند کرد.

اینکه باشگاه استقلال تا چه اندازه بتواند این موضوع را اجرایی کند مشخص نیست اما مسئولان این باشگاه تلاش خواهند کرد تا هر طور شده مانع حضور مظاهری در باشگاه‌هایی شوند که رقیب استقلال در لیگ برتر محسوب می‌شوند. سرنوشت مظاهری در فصل جاری به شدت پیچیده و مبهم شده است و نیم فصل داغی در انتظار این دروازه‌بان خواهد بود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها