کد خبر : 71226

سرانجام با باز شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس ، 2 بازیکن تاجیک این تیم رسما قرارداد خود را امضا کردند.

منوچهر صفروف و وحدت هنانوف پس از نزدیک به 2 ماه بلاتکلیفی توانستند رسما به عضویت تیم پرسپولیس درآیند.

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، وحدت هنانوف و منوچهر صفروف بعد از پشت سر گذاشتن تمرینات آماده‌سازی و باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه، با قراردادهایی سه ساله به صورت رسمی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوستند. این دو بازیکن در فهرست زیر 23 ساله‌های تیم قرار می‌گیرند.

وحدت هنانوف، بازیکنی است که او را پیش‌تر در دفاع راست استقلال دوشنبه دیده‌ایم. وی متولد چهارم مرداد سال 1379 است. او و صفروف فوتبال را به طور جدی و تقریبا هم‌زمان با هم از تیم برقچی حصار آغاز کردند و بعد از جدایی کوتاه مدت از یکدیگر در فصل گذشته لیگ تاجیکستان، بار دیگر در استقلال دوشنبه به یکدیگر پیوستند.

هنانوف سابقه ده بازی ملی دارد. این بازیکن در 18 سالگی، پیراهن تیم ملی کشورش را به تن کرد ولی در دو سال ابتدایی بازی چندانی در کارنامه نداشت تا سال 2021 که سهم بیشتری از بازی‌های تیم ملی کشورش را به خود اختصاص داد.

و اما منوچهر صفروف، بازیکنی است که بیشتر او را در سمت راست و وینگر دید‌ه‌ایم ولی سابقه بازی در سمت چپ را هم داشته است. او متولد دهم خرداد 1380 است. مانند هنانوف در تیم برقچی بازی کرد و از آن‌جا به لوکوموتیو پامیر رفت. سپس به استقلال تاجیکستان پیوست. او که سابقه 14 بازی ملی در تیم ملی فوتبال کشورش را دارد، از عناصر اصلی این تیم در مقدماتی جام جهانی بود. سابقه حضور در فوتسال و تیم ملی فوتسال تاجیکستان در رده پایه هم در کارنامه او دیده می‌شود.

01675997

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها