کد خبر : 71213

کار پرسپولیس و شجاع خلیل زاده بیخ پیدا کرد

کار پرسپولیس و شجاع خلیل زاده بیخ پیدا کرد

آیا باشگاه پرسپولیس از شجاع خلیل‌زاده به فیفا شکایت می‌کند؟

به گزارش فوتبالی، بعد از حضور شجاع خلیل‌زاده در باشگاه الریان، مدیران وقت پرسپولیس اقدامات حقوقی را علیه این بازیکن ملی‌پوش آغاز کردند و حدود 7 ماه بین کمیته تعیین وضعیت و کمیته استیناف در رفت و آمد بودند اما شکایت آنها به نتیجه‌ای نرسید تا قرمزها برای رسیدن به نتیجه مطلوب تصمیم بگیرند شکایت خود را به فیفا ببرند.

در حالی که امیرساعد وکیل معاون حقوقی سابق باشگاه پرسپولیس جمعه شب در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد تاکنون باشگاه پرسپولیس اقدامی در فیفا علیه شجاع خلیل زاده انجام نداده اما خبرهای رسیده به خبرنگار فوتبالی حاکی از این است این باشگاه اقدامات خود را برای شکایت از شجاع خلیل‌زاده آغاز کرده است.

گفته می شود لایحه شکایت از این بازیکن به فیفا، تنظیم و حتی توسط امور بین الملل این باشگاه ترجمه شده اما پس از تغییر و تحولات مدیریتی و همچنین بدنه حقوقی این باشگاه، صدری تصمیم می‌گیرد شکواییه با هماهنگی معاون جدید حقوقی این باشگاه بازبینی و اگر نکاتی لازم است به آن اضافه شده و سپس در در فیفا پیگیری شود.

این اتفاقات در حالی رخ داد که طی روزهای گذشته، هجمه‌های زیادی علیه باشگاه پرسپولیس به راه افتاده که صدری به دلیل روابط دوستانه با شجاع خلیل‌زاده قصد شکایت از این بازیکن را ندارد اما شواهد حاکی از این است که به زودی این شکایت در فیفا به ثبت خواهد رسید.

باشگاه پرسپولیس از تاریخ جدایی شجاع خلیل زاده در مهرماه 99 به مدت 2 سال یعنی تا پایان مهر 1401 مهلت دارد علیه مدافع سابق این باشگاه و همچنین باشگاه الریان قطر در فیفا اقدام حقوقی کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها