کد خبر : 71212

مربی استقلال بابت عملکرد این تیم در بازی شب گذشته از هواداران معذرت خواهی کرد.

به گزارش ایلنا، بهزاد غلامپور مربی استقلال در خصوص عملکرد این تیم مقابل نود ارومیه در رقابت‌های جام حذفی اظهار داشت: فقط باید بگویم شرمنده هواداران شدیم و با بت عملکردمان از آنها عذرخواهی می‌کنیم. تمام تلاشمان را می‌کنیم که در بازی‌های آینده دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد.

وی در خصوص اینکه آیا فکرش را می‌کردید تیم نود ارومیه این قدر انگیزه برای این بازی داشته باشد افزود: هر چقدر هم تیم مقابل انگیزه داشته باشد نباید ما حریف را دست کم می‌گرفتیم. فکر می‌کردم بازیکنان فکر می‌کردند بازی راحتی در پیش خواهیم داشت که در عمل دیدیم چنین چیزی نیست.

مربی استقلال خاطرنشان کرد: خداوند در این بازی دو بار معجزه‌اش را نشان داد یکی در هنگام گل خوردن و اینکه توانستیم در دقایق آخر بازی را به تساوی بکشانیم و یکی هم در ضربات پنالتی که باز هم از حریف عقب افتادیم اما توانستیم جبران کنیم و به مرحله بعدی صعود کنیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت مظاهری اظهار داشت: فقط می‌دانم که قرار است وی MRI گرفته آن را به کادر پزشکی نشان دهد تا در خصوص وضعیتش تصمیم گیری کنیم.

غلامپور در خصوص دیدار هفته آینده این تیم مقابل پدیده در لیگ برتر اظهار داشت: این بازی به ما نشان داد که همه بازی‌ها سخت است و برای ما که در بالای جدول قرار داریم پیروزی در هر بازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مربی استقلال در خصوص اینکه در جام حذفی اکثر تیم‌های لیگ برتری صعود کردند افزود: این نشان می‌دهد که بازی‌ها در مرحله بعدی خیلی سخت‌تر خواهد بود زیرا تیم‌های لیگ برتری باید در مقابل یکدیگر قرار بگیرند ابتدا باید ببینیم در قرعه به کدام تیم برخورد می‌کنیم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها