کد خبر : 71137

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است کار برای قهرمانی این تیم سخت ولی شدنی است.

به گزارش خبرورزشی، با اسماعیل حلالی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط این روزهای این تیم گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید:

پرسپولیس برد مهمی مقابل پیکان بدست آورد. نظر شما در خصوص این دیدار چیست؟

بله دقیقا همینطور است. بعد از دو تساوی مقابل استقلال و هوادار گرفتن ۳ امتیاز مقابل پیکان خیلی حیاتی بود. خداراشکر نمایش تیم هم در این بازی خیلی خوب بود و بچه‌ها  کاملا برتر از حریف بودند. با این برد جایگاه پرسپولیس هم در جدول بهتر شد و مطمئن باشید در بازی‌های بعد از این هم نمایش پرسپولیس بهتر خواهد شد.

هواداران و شخص یحیی گل محمدی به شدت نسبت به داوری اعتراض داشتند و حتی سرمربی پرسپولیس اعلام کرد نمی‌خواهند پرسپولیس قهرمان شود. در این خصوص چه صحبتی دارید؟

ببینید داوری‌ها از سطح فوتبال ما پایین تر است و هواداران و شخص یحیی خب حق دارند نگران باشند. من خودم مربی هستم و می‌دانم یک سوت داور ممکن است شرایط بازی را عوض کند. ولی شک ندارم این اشتباهات عمدی نیست و داوران به صورت سهوی اشتباه می‌کنند. من قبول ندارم که کسانی از بیرون نمی‌گذارند یک تیم قهرمان شود. این دقیقا همان حرف‌هایی است در ۵ سال گذشته استقلالی‌ها می‌زدند. ما پرسپولیسیم و نباید مثل آن‌ها به فوتبال نگاه کنیم.

به نظر شما پرسپولیس در این فصل مدعی قهرمانی به حساب می‌آید؟

بله قطعا یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است. به نظرم قهرمان شدن در این فصل سخت تر از سال‌های گذشته است. دلیلش هم قدرتمندتر شدن رقبای پرسپولیس است. با این حال من فکر می‌کنم پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی محسوب می‌شود.البته این به شرطی است که تیم آرامش داشته باشد که این مهم ترین موضوع برای قهرمانی یک تیم است.

صحبت از آرامش شد. حتما در جریان تجمع هواداران مقابل وزارت ورزش قرار گرفتید. هواداران به شدت علیه صدری شعار می‌دادند، نظر شما در این خصوص چیست؟

من قبلا هم گفتم که وزارت ورزش باید زودتر تکلیف پرسپولیس را مشخص کند. اگر می‌خواهند صدری را به عنوان مدیرعامل انتخاب کنند، خب زودتر حکمش را بزنند. اگر هم قرار است فرد دیگری را بگذارند، خب انتخاب نهایی شان را انجام دهند تا هواداران از بلاتکلیفی دربیایند و تیم به یک آرامش برسد. با این حال من به شخصه می‌بینم که صدری با وجود اینکه سرپرست موقت است انصافا کار را زمین نگذاشته و همه امورات را پیش می‌برد. کلی پول در این مدت به باشگاه آورده که این موضوع نشان می‌دهد دارد کارش را انجام می‌دهد. فقط از شخص وزیر می‌خواهم هر اتفاقی که قرار است بیفتد، همین حالا و خیلی زود انجام شود تا پرسپولیس ضرر نبیند.

در مورد رفتن رادوشویچ چه صحبتی دارید؟

من نمی‌دانم واقعا چه بگویم. چند سال است که می‌گویم چرا باید به یک خارجی به خاطر نشستن روی نیمکت به یورو پول بدهیم. کل فصل رادو روی نیمکت است. شاید حالا اتفاقی بیفتد و در طول سال ۴ بار هم بازی کند. پول خوب و به یورو را باید به بازیکنی بدهند که ۳۰ بازی در طول فصل انجام دهد و مفید باشد. نه اینکه رادو فقط تمرین می‌کند و کلا ۴ بازی در طول سال هم به او نمی‌رسد.

افشین پیروانی اعلام کرد، می‌خواهند مجوز حرفه ای پرسپولیس را باطل کنند و با حذف پرسپولیس ، تیم دیگری را به آسیا بفرستند. در این خصوص چه صحبتی دارید؟

مگر هرکی به هرکی است که بخواهند پرسپولیس را کنار بگذارند. اصلا مگر جراتش را دارند که پرسپولیس را حذف کنند. من نمی‌دانم افشین چه چیزهایی می‌داند و یا به گوشش رسیده است، ولی بعید می‌دانم چنین اتفاقی بیفتد. پرسپولیس و استقلال همه مسائلشان مثل هم است و مالکیتشان هم با وزارت ورزش است. اگر مشکلی وجود دارد وزارت باید حل کند تا مجوز حرفه ای این دو باشگاه با خطر مواجه نشود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها