کد خبر : 71101

مرتضی فنونی زاده پیشکسوت پرسپولیس گفت: جام را دوستان به یکی از تیم های مورد نظر خودشان بدهند و همین جا پایان لیگ بیست و یکم را اعلام کنند!

به گزارش خبرورزشی، رأی جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و امتیازاتی که از گل گهر کسر و به سپاهان و استقلال اعطا شد صدای اغلب پرسپولیسی‌ها را درآورد. یکی از این پرسپولیسی‌ها، مرتضی فنونی زاده پیشکسوت این باشگاه است. مدافع سرزن پرسپولیس در دهه ۶۰ این تصمیم را نادرست خواند و حرف‌هایی به خبرورزشی زد که در زیر می‌توانید بخوانید.

آقا مرتضی بازی پرسپولیس و پیکان را دیدید؟

این بازی را دیدم و لذت بردم اما امروز حرف‌های دیگری با شما دارم!

با ما؟!

منظورم شما رسانه‌هاست که باید پیگیر این رأی و حکم جدید کمیته انضباطی باشید. این چه حکمی است؟ چه توجیهی دارد؟

به هر حال گل گهر سیرجان مرتکب تخلف شده است؟

حرفی نیست اما چرا ۳ امتیاز به تیم‌های دیگر داده اند؟ من اصلا این موضوع را فوتبالی نمی‌بینم!

چرا؟

اگر قرار به این کارهاست پس چرا مسابقه برگزار می‌کنند؟ همه بازی‌های باقی مانده را ۳ بر صفر کرده و یک فینال بین سپاهان و استقلال برگزار کنند و جام را به یکی از این دو تیم بدهند و خلاص!

خیلی عصبانی به نظر می‌رسید؟

طبیعی است. همه هواداران پرسپولیس شاکی و عصبانی هستند. این که نمی‌شود همین جوری امتیاز بذل و بخشش کرد. پرسپولیس ۵ سال جنگید و عرق ریخت تا به جام رسید نه اینکه با امتیازات الکی و این جوری بخواهد قهرمان شود.

یعنی با این سه امتیاز پرسپولیس قهرمان نمی‌شود؟

اتفاقا از قول من بنویسید بازیکنان پرسپولیس آن قدر با غیرت و متعصب هستند که با همین شرایط هم برنده می‌شوند و جبران می‌کنند. پرسپولیس همیشه روی پای خود ایستاده و با چنین اتفاقاتی مبارزه کرده است. نمی‌توانند با چنین کارهایی پرسپولیس را دلسرد کنند.

می‌خواهید بگویید باز هم پرسپولیس قهرمان می‌شود؟

شک نکنید! البته یک چیزی همین الان یادم آمد که چرا فدراسیون که این قدر قاطع است بازی‌هایی که ژستد و یامگا غیرقانونی برای استقلال به زمین رفتند را ۳ بر صفر به سود حریفان نمی‌کند؟ تخلف، تخلف است دیگر! نمی‌شود با دو تخلف مشابه برخوردی متفاوت داشت. اگر گل گهر سیرجان تخلف کرده، استقلال هم در مورد بازی دادن غیر قانونی به بازیکنان خارجی خود مرتکب خلاف شده است. از آن گذشته تکلیف روابط بین الملل فدراسیون فوتبال چیست؟ آنها هم ۳ بر صفر بازنده می‌شوند؟!

شوخی می‌کنید؟!

نه، کاملا جدی می‌گویم. روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در استعلام مدارک یک بازیکن خارجی سهل انگاری کرده و باید جریمه شود. متأسفانه به نظر می‌رسد اراده ای در کار است که پرسپولیس قهرمان نشود و همان طور که گفتم برگزاری ادامه مسابقات بیهوده و بی دلیل است. جام را دوستان به یکی از تیم‌های مورد نظر خودشان بدهند و همین جا پایان لیگ بیست و یکم را اعلام کنند!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها