کد خبر : 71037

پیشکسوت استقلال گفت: تجمع پرسپولیسی‌ها جلوی وزارت ورزش اتفاق تکراری چهار ساله برای هواداران استقلال بود و حالا آنها می‌فهمند هوادار استقلال در آن دوران چه می‌کشید.

به گزارش خبرورزشی، اتفاقات روزهای گذشته در باشگاه پرسپولیس و تجمع هواداران این تیم مقابل وزارت ورزش، همچنین پیروزی تیم استقلال در مصاف با سپاهان از جمله اخبار مهم فضای فوتبالی کشور بود.

مهدی فنونی زاده ، درباره حواشی اخیر در باشگاه پرسپولیس، دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان همچنین تاثیر مربی ایتالیایی در بهبود شرایط دفاعی تیم استقلال حرف زد.

دیدار استقلال و سپاهان را چطور دیدید؟

به نظرم یک بازی خوب بود که البته در نیمه دوم هیجان بیشتری داشت. استقلال خیلی خوب و به موقع گل زد و طبیعی بود که سپاهان حمله کند تا گل خورده را جبران کند. ولی دفاع منطقی استقلال مانع از این کار شد.

به عنوان بازیکنی که سابقه بازی در سیستم دفاعی را دارید شرایط خط دفاعی این روزهای استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

تیمی که در ۱۰ مسابقه نباخته و فقط دو گل خورده یعنی خط دفاعی اش عالی است. به نظرم این خط دفاعی مدیون دقت عمل مجیدی و البته مشاوره‌های خوب مربی ایتالیایی اوست. این مرد ایتالیایی که مربی تیم ملی کشورش بوده می‌خواهد استقلال را به ایتالیای خاورمیانه تبدیل کند. ایتالیایی که گل نمی‌خورد و برنده می‌شود.

نفرات خط دفاعی استقلال را چطور دیده اید؟

به نظرم همه آنها خوب هستند. البته دانشگر در برخی صحنه‌ها طوری دفاع می‌کند که تماشاگر را نگران می‌کند. ولی سرآمد همه شان سیاوش یزدانی است. باید گفت "دکتر استقلال" مدیر خط دفاعی تیم است. به نظرم به جای کنعانی زادگان در تیم ملی سیاوش یزدانی باید فیکس بازی کند چون نصف او هم فوتبال بلد نیست. غیر از او خیلی از بازیکنان استقلال در حال حاضر مستحق پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند.

پرسپولیسی ها حالا می فهمند زمان بابامسعود چه می گفتیم / کنعانی زادگان نصف سیاوش یزدانی فوتبال بلد نیست

حرف باقی مانده ای دارید؟

شنیدم هواداران پرسپولیس دو روز پشت سر هم جلوی وزارت ورزش تجمع کردند. میخواستم یک جمله به آنها بگویم و آن این است که دیدید استقلال در ۴ سال گذشته و در دوران وزارت بابامسعود چه می‌کشید؟ حالا گوشه‌ای از آن اتفاقات را ببینید و بفهمید که چه وضعیتی برای استقلال در آن مدت به وجود آورده بودند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها