کد خبر : 70997

دبیرکل فدراسیون فوتبال با ابلاغ رای کمیته اخلاق به رئیس سازمان لیگ، خبر از محرومیت عضو هیات مدیره باشگاه تراکتور داد.

به گزارش "ورزش سه" ، در هفته‌های گذشته اخبار غیررسمی درباره محرومیت چند مدیر ورزشی مطرح شده بود اما امروز یکی از این محرومان مشخص شد و طبق ابلاغ رأی انجام شده از سوی حسن کامرانی‌فر دبیرکل فدراسیون فوتبال به حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ، علی خطیر معاون ورزشی سابق باشگاه استقلال که به تازگی عضو هیات‌مدیره باشگاه تراکتور نیز شده، با محرومیتی 5 ساله مواجه شده است!

علت اعلام این محرومیت علیه خطیر در رأی صادره، نقش مقررا اخلاقی فوتبال اعلام شده است؛ هر چند فرصت یک هفته‌ای در اختیار خطیر قرار داده شده تا بتواند به این رأی اعتراض نماید.

در کنار محرومیت پنج ساله از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی، علی خطیر به پرداخت 100 میلیون تومان محکوم شده است.

حکم علی خطیر با امضای دبیرکل فدراسیون فوتبال حسن کامرانی‌فر.پارسال در این روزها تصور می‌شد خطیر دبیرکل فدراسیون عزیزی خادم خواهد بود.

 

جالب آن‌که علی خطیر در روزهای گذشته در چند مصاحبه علیه عزیزی‌خادم رئیس فدراسیون فوتبال موضع‌گیری کرده بود و به واسطه همکاری با او در دوران انتخابات فدراسیون فوتبال، از اهالی فوتبال عذرخواهی کرده بود؛ او چندی پیش به دلیل موضع‌گیری تند علیه سازمان لیگ، به کمیته اخلاق دعوت شده بود اما در این کمیته حاضر نشد.

باید دید واکنش خطیر که به تازگی به جمع مدیران باشگاه تراکتور اضافه شده به حکم محرومیت صادره چیست و در نهایت این پرونده جنجالی چگونه ختم خواهد شد؛ خطیر به کمیته استیناف شکایت می‌برد و رأی را تغییر می‌دهد یا شاهد دوری پنج ساله وی از فعالیت‌های فوتبالی خواهیم بود.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها