کد خبر : 70996

معاون پیشین باشگاه استقلال تاکید کرد اتفاقات پیرامون شکستن در آپارتمان دیاباته در زمان مدیریت احمد سعادتمند در این باشگاه رقم خورده است.

به گزارش خبرورزشی، اظهارات شیخ دیاباته در یکی از برنامه‌های تلویزیونی در اواخر هفته گذشته همچنان مدیران پیشین این باشگاه را دچار چالش کرده است.

بعد از اینکه دیاباته ادعا کرد مسئولان استقلال در خانه وی را شکسته و وسایل وی را بیرون انداختند معاون و مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال به این ادعا واکنش نشان دادند.

 ناصر فریادشیران ضمن انتقاد از احمد سعادتمند گفت: زمان مدیریت سعادتمند وسایل دیاباته به بیرون ریخته شده و این کار را هم صاحبخانه وی به دلیل پایان قراردادش انجام داده بود. در آن زمان این بازیکن در ایران حضور نداشت و به همین دلیل وسایل وی را بیرون ریختند. بعد از اینکه آپارتمان وی تحویل صاحبخانه شد مددی  برای این بازیکن خانه جدید اجاره کرد.

وی افزود: آقایان مدعی هستند این اتفاقات در زمان مدیریت مددی و حضور ما در باشگاه رخ داده ولی واقعیت این نیست که گفته‌اند. ضمن آنکه اگر دیاباته هم این صحبت‌ها را کرده باید و قصدش تخریب ما بوده باید بداند سرمربی تیم او را نخواست. وقتی سرمربی او را نمی‌خواست مدیریت باشگاه باید چه کاری انجام می‌داد؟

سند اجاره خانه جدید دیاباته که بعد از حضور مددی و مدیریت جدید در باشگاه امضا شده را در زیر ببینید:

عکس| ادامه ماجرای شکستن درِ آپارتمان مهاجم خارجی استقلال

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها