کد خبر : 70965

پس ادعاهای اسف‌بار شیخ دیاباته در خصوص برخورد غیر اخلاقی مدیران وقت استقلال با او و خانه‌اش، تاکنون هیچ کس درباره این اظهارات، صحبتی نکرده و مسئولیت اتفاقات ادعایی را نیز نپذیرفته است.

به گزارش ایسنا، شیخ دیاباته مهاجم سابق استقلال، چند روز پیش در صحبت‌هایی تکان دهنده درباره رفتار مدیران استقلال اظهارنظر کرد که واکنش های متفاوتی را در پی داشته است. دیاباته در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره اقدامات مدیران استقلال گفت: «مدیران استقلال به آپارتمان من رفتند و در آن را شکستند. لباس‌های‌مان، کفش های‌مان و چمدان‌هایم را برداشته و همه را بیرون انداختند! به خودم گفتم که من همه کاری برای استقلال کردم. در زمین جنگیدم و بهترین گلزن شدم. برای چه این کار را با من می‌کنند و واقعا غمگین شدم. این برای من بی‌احترامی محسوب می‌شد. آنها نشان دادند که احترامی برای من قائل نیستند و همین انگیزه مرا پایین آورد. حالا خودتان را جای من بگذارید. چگونه می‌توانید همه توان خودتان را در زمین بگذارید؟».

او ادامه داد: «البته من همه اتفاقات بدی که افتاد را نمی‌گویم. این ها تازه چیزهای کوچکی بود که باعث پایین آمدن انگیزه من شد. همه موارد را نمی‌گویم چون نمی‌خواهم هواداران استقلال از آن چه که مدیران با من کردند ناراحت شوند. از همه هواداران استقلال و همه مردمی که با من مهربانی کردند تشکر می کنم».

اکنون سوال این است که این اتفاق چرا و در زمان کدام مدیرعامل استقلال رخ داده است؟

یکی از معاونان باشگاه استقلال در زمان احمد مددی که نخواست نامش فاش شود، مدعی است که این اتفاق در دوران مدیریت احمد سعادتمند رخ داده است. او گفت:‌ در زمان احمد مددی، همه چیز برای شیخ دیاباته فراهم بود و مدیران وقت استقلال امکانات مناسبی برای این بازیکن فراهم کرده بودند. ما هیچ مشکلی با این بازیکن نداشتیم.

احمد سعادتمند نیز در واکنش به این ادعا اظهار کرد: واقعاً هر کسی که این کار را با دیاباته کرده، جای تأسف دارد. این اتفاق هرگز در زمان من رخ نداده و برای کسانی که این ادعا رو دارند متاسفم. ارتباط من و دیاباته یک ارتباط کاملا دوستانه و حتی برادرانه بود. شما می‌توانید این موضوع رو از خود شیخ بپرسید که در زمان چه کسی این اتفاق افتاد.

رابطه سعادتمند و دیاباته

در حال حاضر نه کادر مدیریتی سعادتمند و نه کادر مدیریتی احمد مددی در باشگاه استقلال اصرار دارند که این اتفاق در زمان حضور آن‌ها در باشگاه استقلال رخ نداده و مشخص نیست مسئولیت اتفاقات تلخ با چه کسی است؟

اتفاقاتی که علاوه بر تبعات هولناک اخلاقی قطعا با برنامه و با هدف انجام شده است. هدفی که هر چند ممکن است سودی برای طراحان آن داشته اما قطعا نام بزرگ استقلال و جایگاه این باشگاه را هدف قرار داده و به آن لطمه است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها