کد خبر : 70899

یکی از درگیری‌های پنهان مانده از دوربین‌های تلویزیونی، درگیری لفظی سرمربی تیم هوادار با نیمکت پرسپولیس بود.

به گزارش خبرورزشی، رضا عنایتی پس از پایان دیدار دو تیم و تساوی ۲ بر ۲ هوادار و پرسپولیس در نشست خبری گفت: «یکسری آدم کنار زمین بودند که اصلاً در حد این حرف‌ها نبودند و در ۳-۲ صحنه با نیمکت ما صحبت کردند. من می‌خواهم بگویم حد و اندازه خودتان را بدانید، وقتی احترام می‌گذاریم حتماً احترام بگذارید.

چون آقای گل‌محمدی و پیروانی آنجا بودند خودم را خیلی کنترل کردم اما هرکس باید حد و ا ندازه خودش را بداند. قرار نبوده که ما بیاییم و ۴-۵ گل بخوریم و برویم. خیلی خیلی مصمم بودیم که امتیاز بگیریم و این اتفاق هم افتاد. بهتر است با تنش و شرایط عجیب و غریب امتیاز نگیریم و احترام بگذاریم. چون من همیشه برای نیمکت حریف احترام خاصی قائلم. کسانیکه در حد و اندازه خودشان هستند بیشتر صحبت کنند.»

تازه خیلی‌ها پس از این مصاحبه پیگیر شدند که بدانند ماجرا چیست؟ چرا مهاجم سابق استقلال و آقای گل فوتبال ایران این چنین برآشفته شده است؟

داستان به وقت کشی‌های تیم هوادار برمی‌گشت. دروازه بان این تیم مهرداد بشاگردی در حالی که تیمش ۲-۱ از پرسپولیس جلو افتاده بود، خودش را زمین می انداخت و وقت‌کشی می‌کرد. چند مرتبه دیگر نیز سایر بازیکنان تیم هوادار وقت‌کشی کردند که ناگهان محمد عسگری آنالیزور تیم پرسپولیس با کنایه به نیمکت تیم هوادار و خطاب به داور فریاد کشید: «آقای داور اینها از بحرین بدترند!»

همین جمله واکنش رضا عنایتی سرمربی تیم هوادار را به دنبال داشت تا خطاب به عسگری آنالیزور پرسپولیس بگوید: «بزرگ‌تر از تو روی نیمکت پرسپولیس هستند، پس ساکت شو!»

شنیدیم حمید مطهری دستیار اول یحیی گل محمدی نیز به بالاخواهی همکار خودش درآمده و درگیری به دو نیمکت هم کشیده شد که خیلی زود قائله خاتمه پیدا کرد. ناراحتی و عصبانیت رضا عنایتی در نشست خبری پس از پایان بازی نیز به همین دلیل بوده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها