کد خبر : 70800

نمایش ضعیف استقلال و پرسپولیس در دربی اخیر بیشترین انتقادات را متوجه مربیان محتاط دو تیم کرد.

به گزارش خبرورزشی، «محتاط دربی» لقبی بود که کارشناسان و منتقدان به یحیی گل محمدی دادند.

در خصوص عملکرد فنی و تاکتیکی تیم‌ها چیز زیادی نمی‌توان گفت.‌ توقع از مربیان این تیم‌ها به مراتب بالاتر از چیزی بود که دیدیم. به خصوص محتاط بودن یحیی گل محمدی که گویی تیمش را فقط برای نباختن و مساوی گرفتن به زمین فرستاده بود. این درحالی است که یحیی گل محمدی در گذشته در ذوب آهن اصفهان و پدیده مشهد همواره بیشترین مالکیت توپ را در اختیار داشت.

در همین پرسپولیس نیز در ۲ سال گذشته و به ویژه نیم فصل دوم لیگ نوزدهم تیم یحیی گل محمدی فوتبالی مالکانه و چشم نواز را به نمایش می‌گذاشت اما به نظر می‌رسد هر چه از عمر مربیگری او در پرسپولیس گذشت تیمش محتاط و خودش محتاط‌تر شده باشد!

حالا از تمرینات پرسپولیس خبر می‌رسد که یحیی گل محمدی تصمیم گرفته است استراتژی جدیدی برای خودش و تیمش تعیین کند. سرمربی پرسپولیس از لقب محتاط بدش می‌آید و نمی‌خواهد کارشناسان، منتقدان و حتی هواداران او با این لقب یاد کنند. شاید بازی با تیم رضا عنایتی آقای گل سابق ایران فرصت خوبی برای سرمربی پرسپولیس باشد. فرصت مناسبی برای تمرین گلزنی مقابل تیم ته جدولی اما پرسپولیس برای رسیدن به هدف سرمربی خودش نیاز به تغییر دارد.

یحیی گل محمدی خوب می‌داند هر چقدر هم بخواهد نمایش ضعیف و بی حال دربی را توجیه کند فایده ای ندارد و هر قدر هم بگوید امید عالیشاه فوروارد بوده و ما با دو مهاجم بازی کردیم بیهوده است!

پرسپولیس برای گلباران تیم تازه لیگ برتری شده باید با دو مهاجم بازی کند و گفته می‌شود استراتژی جدید یحیی نیز همین خواهد بود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها