کد خبر : 70737

رضا اسدی خرید پر سروصدای پرسپولیس نمایش نا امید کننده‌ای در این تیم داشته است.

به گزارش خبرورزشی، بعد از جدایی احمد نوراللهی ، پرسپولیس موفق شد رضا اسدی را با کلی سر و صدا به خدمت بگیرد و این بازیکن را جانشین بهترین بازیکن فصل قبل خودش بکند. اسدی که پیراهن شماره ۸ پرسپولیس را برتن می‌کند؛ شروع خوبی در پرسپولیس داشت و در بازی مقابل استقلال تاجیکستان موفق شد پاس گل بدهد.

هافبک سرخ‌ها در هفته اول لیگ هم مقابل فولاد گلزنی کرد اما بعد از بازی مقابل فولاد، اسدی به شدت افت کرد و کم کم صدای هواداران هم درآمد. به گفته خیلی‌ها اسدی به لحاظ بدنی آماده نیست و در این چند ماه هم کادر فنی پرسپولیس نتوانسته این بازیکن را به شرایط ایده آل برساند. شماره ۸ پرسپولیس که امید هواداران و کادرفنی پرسپولیس برای پرکردن جای خالی نوراللهی بود؛ تا اینجا همه را نا امید کرد و احتمالا خودش هم از عملکرد خودش راضی نیست.

اسدی برای اولین بار از زمانی که به پرسپولیس آمده ، در بازی مقابل صنعت نفت نیمکت نشین شد و احسان پهلوان جانشین او در میانه میدان شد. هرچند بازگشت پهلوان به ترکیب اصلی پرسپولیس هم برای او خوش یمن نبود و احسان در همان دقایق ابتدایی مصدوم و جایش را به کمال کامیابی نیا داد. کمال که مدت‌ها از ترکیب اصلی به دلیل مصدومیت و دیر اضافه شدن به تمرینات دور بود ، نمایش خوبی در بازگشت به ترکیب تیمش داشت.

عملکرد خوب کمال در بازی مقابل صنعت نفت باعث شد تا یحیی در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان او را در ترکیب اصلی قرار دهد وهافبک دفاعی سرخ‌ها با بازوبند کاپیتانی در میانه میدان برای پرسپولیس بازی کرد. کمال در این دیدار هم عملکرد بسیار خوبی داشت و کادرفنی پرسپولیس هم از عملکرد او راضی بود.در دربی هم زوج کمال و سرلک راضی کننده نشان دادند و بعید است یحیی گل محمدی به ترکیب این دو دست بزند. اسدی که با کلی سر و صدا به پرسپولیس آمد و یکی از گران ترین بازیکن‌های این فصل پرسپولیس هم به شمار می‌رود، کار بسیار سختی برای پس گرفتن جایگاهش و رسیدن به ترکیب اصلی پرسپولیس خواهد داشت.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها