کد خبر : 70701

عکاسان حاضر در دربی، عکسی جالب از فرهاد مجیدی شکار کردند که بسیار عجیب است.

به گزارش خبرورزشی، دربی بی کیفیت پایتخت با نتیجه بدون گل به پایان رسید و همگان شاهد یک بازی سرد و کسل کننده از دو تیم بزرگ ایران بودند.

بعد از پایان بازی اعتراض به نحوه بازی دو تیم به اوج خودش رسید و خیلی‌ها از فرهاد مجیدی و یحیی گل محمدی به خاطر این مدل بازی تیمشان، انتقاد کردند.

به لحاظ جدولی مساوی به درد هیچکدام از دو تیم نمی‌خورد، هرچند استقلال با توجه به کسب ۴ تساوی تا قبل از دربی نیاز بیشتری به کسب پیروزی داشت. کیفیت دربی آنقدر پایین بود که اگر کسی هم این دیدار را ندید، چیزی را از دست نداد.

تصویری عجیب و غیرقابل باور از فرهاد مجیدی در دربی

بعد از پایان بازی یک تصویر عجیب و غیر قابل باور از فرهاد مجیدی در فضای مجازی منتسب به بازی دیشب منتشر شد که خیلی‌ها را متعجب کرد. مشخص نیست این عکس در حین بازی گرفته شده یا در پایان بازی، ولی مشخص نیست چرا سرمربی استقلال مشت‌هایش را گره کرده و در حال خوشحالی کردن است. این عکس بازخورد زیادی در فضای مجازی داشته و خیلی‌ها از مجیدی به خاطر خوشحالی بعد از کسب تساوی در دربی انتقاد کردند.

مجیدی که به شدت از عملکرد داور مسابقه هم انتقاد کرده بود، مشخص نیست به خاطر نباختن در دربی خوشحال است یا خوشحالی سرمربی آبی‌ها دلیل دیگری داشته است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها