کد خبر : 70699

آرش برهانی پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص ارزیابی‌اش از دربی 97 اظهار داشت: در نیمه اول بازی خوبی را شاهد بودیم و در واقع استقلال سرتر از حریف بود اما در نیمه دوم شرایط فرق کرد و دو تیم نتوانستند فوتبال خوبی را به نمایش بگذارند.

به گزارش خودروتک به نقل از مهر، وی ادامه داد: ‌استقلال خیلی بهتر از پرسپولیس بازی کرد و می‌توان گفت به نوعی حقش کسب سه امتیاز بازی بود.

پیشکسوت استقلال در خصوص اینکه آبی‌پوشان معتقدند داور یک پنالتی برای آن‌ها نگرفته تصریح کرد: به نظرم پنالتی نگرفتن داوران علیه استقلال تبدیل به اپیدمی شده است. استقلال در این سه بازی اخیر خیلی بابت اشتباهات داوری ضرر کرده است. آن طور که من می‌دانم نزدیک به شش امتیاز از این تیم گرفته شده است.

برهانی در خصوص عملکرد داوری خاطرنشان کرد: ایشان بد سوت می‌زد اما در آن صحنه دقایق آخر بازی باید خیلی با تجربه‌تر عمل می‌کرد و جرأت پنالتی گرفتن در آن دقیقه از بازی را داشت. من از آن بالا صحنه را دیدم که پنالتی بود اما چگونه داور در فاصله 20 متری آن صحنه را ندید.

سرمربی امید استقلال در پایان در خصوص عملکرد مهاجمان این تیم گفت: ژستد عملکرد بدی نداشته اما به نظرم باید در بازی‌های آینده بهتر ظاهر شود. این مهاجم توانایی آن را دارد که در ادامه لیگ عملکرد بهتری داشته باشد.

برهانی در خصوص اینکه ظاهرا روز گذشته برای ورود به ورزشگاه معطل شده است، خاطرنشان کرد: ابتدا باید از احمد مددی از مدیرعامل سابق باشگاه تشکر کنم که خودش شخصا به جلوی درب آمد و مرا با خود به داخل ورزشگاه برد من اولین دربی بود که در زندگی‌ام آمده بودم ورزشگاه اما متاسفانه نزدیک به چهل دقیقه در جلوی درب ورزشگاه مرا به داخل راه ندادند. جلوی خود من یک سری آدم‌ها را به داخل راه می‌دادند که اصلا معلوم نبود چه کسانی بودند و به نظرم بازی را اگر با تماشاگر برگزار می‌کردند خیلی بهتر بود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها