کد خبر : 70666

چهار کارشناس فوتبال تاکید کردند دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس کیفیت بالایی نداشت و فوتبال جذابی را از سوی دو تیم شاهد نبودیم.

به گزارش مهر، حساس ترین دیدار هفته هشتم بیست و یکمین دوره رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه امروز شنبه ۱۳ آذر به قضاوت موعود بنیادی فر بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

حسین ماهینی مدافع سابق تیم پرسپولیس پس از تساوی دربی گفت: در ۹۰ دقیقه تیم استقلال در نیمه نخست چند موقعیت بیشتری نسبت به پرسپولیس داشت. در نیمه دوم این پرسپولیس بود که کار نیمه اول استقلال را تکرار کرد و چند موقعیت داشت  اما در کل بازی چیز خاصی نداشت.

حنیف عمران زاده مدافع سابق استقلال در این خصوص تصریح کرد: بازی خوبی نبود، استقلال تاکتیک نیمه نخست را در نیمه دوم اجرا کرد. مشکل تیم استقلال امروز سمت راست بود و نبود وریا غفوری تاثیر زیادی در بازی داشت. دانشگر در دفاع خوب بود اما در حمله عدم حضور وریا غفوری حس شد. کاش ارسلان زودتر به بازی می آمد اما تصمیم سرمربی مهم است.

خسرو حیدری بازیکن سابق استقلال هم درباره ناکامی «رودی ژستد» مهاجم این تیم در دربی بیان داشت: ژستد یک بازیکن بین المللی است اما هنوز در تیم استقلال جا نیفتاده. شاید اگر او یک  گل به ثمر برساند، در تیم جا بیفتد. استقلال در چند هفته گذشته در پنالتی ها بسیار به ضررش گرفته شد و اگر این اتفاق رخ نمی داد می توانست الان صدر جدول باشد. بازی در کل خوب نبود و چند دربی گذشته بهتر بود.

محسن بنگر مدافع پیشین پرسپولیس در مورد این دیدار گفت: کسب یک امتیاز برای پرسپولیس که دیدار خارج از خانه برایش محسوب می شد اهمیت دارد و در بازی برگشت که هواداران هم هستند می تواند نتیجه بهتری بگیرد. با این حال بازی خوبی را از دو تیم شاهد نبودیم و کیفیت دو تیم پایین بود. 

وی ادامه داد: خلاء بازیکن تاثیرگذار در دو تیم کاملا مشخص بود و هیچ بازیکنی نبود که بتواند پاس ریسکی بدهد. 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها