کد خبر : 70662

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت:وقتی مربیان پرسپولیس کنار خط اینطور شلوغ می‌کنند سوت‌های داور برمی‌گردد، به مجیدی گفتم صحبت کن تا سوت داور برنگردد.

به گزارش فارس، سیاوش یزدانی پس از تساوی استقلال مقابل پرسپولیس اظهار داشت: به دلیل حساسیت بازی فکر می‌کنم تساوی صفر بر صفر عادلانه بود ولی باز هم مسائل داوری تأثیرگذار بود. در رختکن دیدم که صددرصد پنالتی بود و موعود بنیادی‌فر آن را نگرفت. در یک صحنه هم ترابی باید اخراج می‌شد که روی خودم خطا کرد.

وی افزود: صالح مصطفوی حق دارد عصبی باشد یک پنالتی ما را آخر بازی نگرفتند. وقتی کنار خط مربیان آنها آنطور شلوغ می‌کنند، سوت‌ها برمی‌گردد. چند بار به فرهاد مجیدی گفتم صحت کن سوت داور برنگردد. فکر کنم در این 4-5 دربی که بازی کردم حداقل سه پنالتی برای ما نگرفته‌اند. با توجه به شرایط داوری امروز شاهد پیروزی بودیم اما کیفیت بازی زیاد بالا نبود. 

یزدانی در مورد اینکه به نظر می‌رسد هر دو تیم شوتی در چارچوب نداشتند، گفت: در اینگونه بازی‌‌ها بیشتر ضربات ایستاگی و اشتباهات مدافعان که منجر به پنالتی و خطا می‌شود کاربرد دارد و ما روی این موارد حساب کرده بودیم اما داور ندید. خیلی جالب است که آنها (پرسپولیسی‌ها) می‌گویند VAR بیاورید، اگر امروز VAR بود به نظرم بازی را می‌بردیم چون هم اخراجی داشتند و هم پنالتی ما را آخر بازی می‌گرفت.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها