کد خبر : 70452

بازیکنان پرسپولیس با انتشار استوری‌های مشترک اعتراض خود را به مشکلات مالی نشان دادند.

به گزارش فوتبالی، مجید صدری، سرپرست باشگاه پرسپولیس هفته گذشته اعلام کرد تا پیش از بازی با صنعت نفت آبادان ۱۵ درصد از قرارداد بازیکنان این تیم را پرداخت خواهد کرد تا آنها با شوک مثبت به مصاف شاگردان علیرضا منصوریان بروند.

البته با وجود گذشت ۶ روز از وعده صدری هنوز این اتفاق محقق نشده و سرخ‌پوشان که باید فردا در هفته هفتم لیگ از نفت مسجد سلیمان میزبانی کنند با انتشار استوری‌های مشترک گلایه های خود را نسبت به وضعیت مالی شان اعلام کردند.

بازیکنان پرسپولیس در این استوری اعلام کرده اند«سلام به هواداران محترم پرسپولیس، در پس همه اتفاقات خوشایندی که در سال های اخیر برای پرسپولیس به وجود آمده همیشه مشکلاتی بوده که در سایه موفقیت‌ها قرار گرفته و دیده نشده.

بزرگ‌ترین مشکل ما در سال های اخیر مشکلات عدیده و همیشگی مالی بوده که باعث شده تا فشار زیادی را تحمل کنیم اما دم نزدیم تا دل نگرانی برای شما هواداران به وجود نیاید اما سکوت تا کجا؟ تا کی؟ 

درباره این مشکلات باید حرف زد. درباره قول‌هایی که همیشه داده شد اما عمل نشد باید حرف زد. رقبا با بهترین امکانات آماده مقابله با ما می‌شوند اما ما همیشه باید از مشکلات مالی و کمبود امکانات حرف بزنیم. این عدالتی نیست که ما در ورزش به دنبال آن بودیم.

حالا شما همه این مشکلات همیشگی را بگذارید کنار بازیکنانی که در این سال ها از ما جدا شدند تا متوجه باشید چه شرایط سختی را سپری می‌کنیم. پرسپولیس نام بزرگی است و برای بزرگی کردن نیازهایی دارد اما عجیب است که چرا ما باید همیشه بین وعده و نرسیدن در حرکت باشیم.

به امید روزی که پرسپولیس و هوادارانش در جایگاه اصلی و همیشگی خود قرار بگیرند»

بازیکنان پرسپولیس با وجود گذشت شش هفته از شروع فصل جدید فقط پنج درصد قراردادهای شان را دریافت کرده‌اند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها