کد خبر : 70426

به نظر می‌رسد بعد از یک هفته تلخ و عجیب برای رودی ژستد مهاجم فرانسوی استقلال، بدبیاری‌های وی تمام شده و باید منتظر اتفاقات جدید برای او باشیم.

به گزارش ایران ورزشی، رودی ژستد از پانه تولیکوس یونان به تهران آمد و به جمع شاگردان فرهاد مجیدی اضافه شد. او در دو دیدار برابر فجرسپاسی و نساجی به میدان رفت اما بدشانسی عجیب در هفته گذشته و پافشاری سازمان لیگ به رعایت قانون سبب شد تا در بازی برابر گل‌گهر مجوز حضور او در میدان صادر نشود که حاشیه‌های زیادی را به همراه داشت. اتفاقی که بغض این مهاجم تازه‌وارد آبی‌ها را به همراه داشت.

ژستد که با اسم و رسم قابل توجه به ایران آمده، به دلیل نمایش نه چندان مطلب و عدم گلزنی در بازی برابر فجر و سپس نساجی زیر فشار هواداران و رسانه‌ها قرار دارد و ممانعت از بازی برابر گل‌گهر در حالی ‌که در ترکیب اصلی فرهاد مجیدی قرار داشت، ضربه روحی بزرگی به او بود. با این وجود به نظر می‌رسد که این هفته مشکلات وی به پایان رسیده و مهاجم خارجی آبی‌ها فرصت دارد که با تمرکز بیشتری در تمرینات استقلال حضور پیدا کند.

یکی از مشکلات ژستد در ایران، مسأله اسکان این بازیکن بود. مهاجم فرانسوی‌الاصل و اهل کشور بنین که از زمان حضور در ایران در هتل‌ها حضور داشت، حالا و به همراه خانواده‌اش برای ادامه زندگی در تهران به آپارتمان تهیه شده توسط باشگاه استقلال نقل مکان کرده‌ تا بدین شکل مشکل سکونت این مهاجم نیز حل شود.

از سوی دیگر مشکل بازی کردن ژستد که سابقه گلزنی در لیگ برتر انگلیس و باز کردن دروازه منچستر یونایتد و لیورپول را در کارنامه دارد، رفع شده و او مشکلی برای همراهی تیمش در دیدار برابر صنعت نفت ندارد. با توجه به حل مشکل اسکان و مجوز بازی، ژستد با روحیه مضاعف و تمرکز بیشتر در تمرینات استقلال حاضر شده و استقلالی‌ها امید زیادی دارند تا بالاخره پای این بازیکن در آبادان به گلزنی باز شود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها