کد خبر : 70416

شاهین بیانی کاپیتان سابق استقلال بعد از ۳۰ سال به دو بازیکن استقلال اتهام زد.

به گزارش خبرورزشی، شاهین بیانی، کاپیتان سابق استقلال بعد از ۳۰ سال صحبت‌های جالبی درباره دربی سال ۷۰ را مطرح کرد. او در این خصوص گفت: برای اولین بار در برنامه شما می‌گویم، زیرا خیلی از هواداران استقلال از من سوال می‌کنند. در واقع این شاهرخ بود که چنین تصمیمی گرقت و فنونی زاده هم به حرف او گوش کرد.

البته خود فنونی اعتراف کرد که اشتباه کردم حرف شاهرخ را گوش دادم. تیم پرقدرتی داشتیم و پرسپولیس حتی به ۱۸ قدم ما نمی‌رسید. اما صراحتا می‌گویم علی پروین هیچ پیغامی به من نداد، اما شاهرخ و فنونی زاده کم کاری کردند و این دیگر به وجدان آنها بازمی‌گردد و ای کاش این دو بازیکن تعویض شده و به استقلال لطمه نمی‌زدند. حالا شاید شش تا نه، اما شاید با نتیجه پرگلی پیروز می‌شدیم، اما کم کاری شاهرخ و مهدی اجازه نداد.

برای من جالب و تعجب برانگیز بود، زیرا شاهرخ از وسط زمین به عابدزاده پاس می‌داد و فنونی زاده بازی تاخیری انجام می‌داد. شک نکنید اگر می‌دانستم که پورحیدری می‌گفتم این بازیکن را عوض کند. علی پروین برای ما قابل احترام است، اما من بهترین بازیهای خود در مقابل پرسپولیس انجام می‌دادم و این مسائل در دربی معنی ندارد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها