کد خبر : 70228

باتوجه به استعفای چند ماه قبل جعفر سمیعی، پروسه انتخاب مدیرعامل پرسپولیس خیلی طولانی شده است.

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس اوضاع مدیریتی بدی دارد و بعد از گذشت چند ماه از استعفای جعفر سمیعی، هنوز مدیرعامل جدید این باشگاه معرفی نشده است و صدری به عنوان سرپرست موقت کار می‌کند.

  طبق اعلام بیژن ذوالفقارنسب مشاور وزیر ورزش، قرار بود دو هفته گذشته مدیرعامل پرسپولیس انتخاب و بعد از آن هم اعضای هیئت مدیره پرسپولیس معرفی شوند ولی این اتفاق رخ نداد و خبری از انتخاب مدیرعامل برای پرسپولیس نیست. از آن طرف مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس که مسئولیت امور را بر عهده دارد بدش نمی‌آید علاوه بر ریاست هیئت مدیره پرسپولیس، مدرعامل هم باشد.

وزارت ورزش طی چند  وقت اخیر گزینه‌های مختلفی را برای مدیرعاملی پرسپولیس در نظر گرفت؛ شنیده‌ها حاکی از آن است که وزارت ورزش هنوز برای انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس، روی گزینه خاصی به جمع بندی نهایی نرسیده و این موضوع به یک کار دشوار برای وزیر جدید تبدیل شده است. همین موضوع باعث شده تا شانس صدری برای مدیرعاملی پرسپولیس افزایش یابد.

شنیدیم وزارت ورزش طی روزهای آینده و بعد از پرداخت بدهی کالدرون و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس، قرار است حکم مدیرعاملی صدری را صادر کند و او کارش را در پرسپولیس ادامه دهد. به دلیل پرداخت نشدن مطالبات گابریل کالدرون و مشخص نبودن اسپانسر برای فصل جدید، صدری از سوی هواداران پرسپولیس به شدت تحت فشار است ولی در خود تیم اکثر بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس از مدیرعاملی صدری حمایت می‌کنند. همین موضوع باعث شده تا شانس انتخاب او به عنوان مدیرعامل پرسپولیس افزایش پیدا کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها