کد خبر : 70160

نائب رئیس فعلی باشگاه نائوچیکو روز گذشته باز هم از پیشنهاد استقلال برای جذب ژان کارلوس سخن گفت.

به گزارش خبرورزشی، ژان کارلوس ویسنته هافبک برزیلی، یکی از گزینه های فرهاد مجیدی برای تقویت خط میانی این تیم است. بازیکنی که تا سال ۲۰۲۴ با نائوچیکو در سری B برزیل قرارداد دارد و گفته می شود بند فسخ او، ۳ میلیون یورو است. به ادعای رسانه های برزیلی، پیشنهاد نخست آبی های پایتخت برای جذب این بازیکن رد شده بود و استقلال پیشنهاد دومی را برای جذب ژان کارلوس ارائه داده است.

انتخابات ریاست باشگاه نائوچیکو ۵ دسامبر برگزار می شود و به همین دلیل نامزدهای کسب ریاست این باشگاه چند وقتی است که در برنامه یوتیوبی blog do torcedor حاضر شده و برنامه هایشان را شرح می دهند. روز گذشته دیوگنس براگا نائب رئیس فعلی و یکی از نامزدهای کسب ریاست نائوچیکو در این برنامه حضور پیدا کرد و درباره ماجرای پیشنهاد استقلال سخنانی را به زبان آورد.

دیوگنس براگا در بخشی از صحبت هایش گفت: پیشنهاد نخست باشگاه ایرانی رد شد و آنها پیشنهاد دیگری را به مدیربرنامه های ژان کارلوس ارائه داده اند که ارزش مالی آن هنوز به دست ما نرسیده است. ژان تا سال ۲۰۲۴ با ما قرارداد دارد و او تنها پس از دریافت یک پیشنهاد غیرقابل چشم پوشی می تواند از تیم جدا شود. ما قرارداد فوق العاده ای با ژان داریم چرا که او شایسته این قرارداد است.

وی ادامه داد: برای من، او بهترین بازیکن سری B است که می تواند در بسیاری از تیم های سری A نیز بازی کند. او در نائوچیکو بسیار خوشحال است و من نیز بابت حضور او خوشحالم. من معتقدم تنها با رسیدن پیشنهاد خوبی که قابل رد کردن نباشد، می توان اجازه جدایی او را صادر کرد.

ژان کارلوس ویسنته بازیکن ۲۹ ساله نائوچیکو در این فصل عملکرد خوبی داشته و طبق داده های سایت سوفا اسکور، ارزشمندترین بازیکن سری B برزیل محسوب می شود. او در این فصل و تا به اینجای کار ۴۴ بازی برای نائوچیکو انجام داده که حاصل آن ۱۳ گل (۱۱ گل در سری B) و ۱۲ پاس گل داد (۹ مورد آنها در سری B) بوده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها