کد خبر : 70158

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی حال و روز فرهاد مجیدی را در رختکن دیدم، تازه فهمیدم استقلال چه تیم بزرگی است و مساوی هم راضی کننده نیست.

به گزارش تسنیم، علیرضا رضایی، دروازه‌بان جوان تیم فوتبال استقلال روز گذشته با وجود حضور سیدحسین حسینی و رشید مظاهری درون دروازه استقلال قرار گرفت. گفت‌وگو با رضایی را در زیر می‌خوانید:

اولین حضور در ترکیب استقلال چه حس و تجربه‌ای به تو داد؟

خدا را شکر می‌کنم که اولین حضورم در ترکیب اصلی همراه با ورود تماشاگران به ورزشگاه شد که خوشحال کننده بود و کار را قشنگ کرد. دل‌مان برای حضور تماشاگران تنگ شده بود. باعث افتخار بود درون دروازه استقلال قرار گرفتم و از این موضوع کِیف کردم. بسته نگه داشتن دروازه لطف خدا بود که با کمک بازیکنان این اتفاق افتاد و تنها مربوط به من نمی‌شد. امیدوارم این روند برایم ادامه‌دار باشد.

اینکه نخستین حضورت در ترکیب استقلال همراه با بازگشت تماشاگران شد، به تو استرس داده بود یا فرقی نمی‌کرد؟

استرس که نمی‌توان گفت، بیشتر هیجان داشتم. هواداران باعث دلگرمی هستند و زیبایی بازی‌ها به حضور هواداران است. طبیعتا حس خوبی از بازگشت تماشاگران گرفته بودم تا اینکه استرس داشته باشم.

به نظر می‌رسید با بالا رفتن از تیر دروازه دروازه سعی کردی بگویی خیلی استرس نداری و اعتماد به نفس بالایی داری.

اعتماد به نفس زیادی را نمی‌دانم، اما خیلی استرس نداشتم.

تصور این موضوع برای خیلی‌ها که در حضور دو دروازه‌بان مدعی مثل حسینی و مظاهری به تو فرصت بازی برسد، سخت بود.

واقعیتش را بخواهید زمانی که به باشگاه استقلال رفتم، فرهاد مجیدی به من لطف کرد و صحبت‌هایی انجام داد که امیدوار کننده بود. هر بازیکنی دوست دارد بازی کند، اما اینجا وقتی نام بزرگ استقلال وسط می‌آید، خودخواهی باید کنار برود. کادر فنی تصمیم گرفت من درون دروازه قرار بگیرم و کمک کنم. هر تصمیمی آنها بگیرند، استقبال می‌کنم و از الان هم مشخص نیست چه کسی در بازی بعدی درون دروازه خواهد بود. هر کسی دروازه‌بان باشد، برایش آرزوی موفقیت و دعا می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشد، چون فقط و فقط مهم پیروزی استقلال است.

در روزهایی که فولاد خوزستان به دنبال جذب تو بود، تمایل به جدایی داشتی یا نه؟

با باشگاه و کادر فنی صحبت کردم و گفتم مطیع شما هستم و هر تصمیمی بگیرد، می‌پذیرم. به من گفتند در آن مقطع با رفتنم به فولاد مخالفت کردند. در لیگ قهرمانان آسیا مصاحبه مجیدی را شنیدم که خیلی به من لطف داشت و مسئولیتم را سنگین‌ کرد. خدا را شکر می‌کنم که تصمیم درستی گرفتم.

برخوردها و واکنش‌ها به حضورت در ترکیب استقلال چطور بود؟

طبیعتا همه چیز عالی بود، اما ای کاش همراه با برد استقلال می‌شد تا شرایط عالی پیش می‌رفت. ای کاش در رختکن بودید و حال و روز فرهاد مجیدی را می‌دیدید. شب گذشته فهمیدم چقدر استقلال بزرگ است و مساوی هم حتی در صورت بازی خوب، راضی کننده نیست. این روحیه و تفکر قطعا قهرمانی می‌خواهد. امیدوارم این اتفاق بیفتد و قهرمان لیگ شویم.

الگوی دروازه‌بانی‌ات چه کسانی هستند؟

سعی می‌کنم زیر نظر بهزاد غلامپور، سیدحسین حسینی و رشید مظاهری که هر دوی آنها ملی‌پوش هستند کار یاد بگیرم. هر دوی آنها کارنامه خوبی در کلین‌شیت دارند و از کار کردن کنارشان لذت می‌برم. از حسینی و مظاهری به خاطر این موضوع تشکر می‌کنم. از غلامپور ممنونم که خیلی به من انرژی داد و صحبت کرد تا ریلکس باشم و اعتماد به نفس پیدا کنم. در خارج از کشور، دروازه‌بانی مانوئل نویر، تراشتگن و ... را دنبال می‌کنم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها