کد خبر : 70151

علیرضا فغانی داور بازی استقلال و نساجی نسبت به صحنه جنجالی بازی شب گذشته توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خبرورزشی، شب گذشته در جریان دیدار بین تیم‌های استقلال تهران و نساجی مازندران، برخورد توپ با دست مرتضی منصوری در محوطه جریمه نساجی از سوی علیرضا فغانی خطای پنالتی اعلام نشد و فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی آبی پوشان خواستار ورود VAR و عذرخواهی فغانی شد.

فغانی درخصوص اظهارات مجیدی اضافه کرد: درمورد این اعتراض که می‌فرمایید، فیلم بازی را که دیده باشید و نظرات کارشناسان را بررسی کنید آن دست هند نیست ولی اینکه دوست عزیزمان (مجیدی) در نشست خبری آنطور صحبت می‌کند، اولا اگر قرار باشد هر داور هر هفته معذرت خواهی کند و امیدوارم آقای مجیدی که سرمربی معتبر هستند و مربی تیم ملی امید ما بوده‌اند حداقل اطلاعات قوانین بازی را به روز کنند و اینطور فرار رو به جلو نباشد که فشار را روی داور بگذارند.

من از این مسائل زیاد دیدم و برایم مهم نیست که ایشان بخواهند فشار به داور بگذارند. این صحنه هند نبود و کارشناسان هم در موردش صحبت خواهند کرد.

فغانی درمورد صحنه پنالتی بعد از نشان دادن تصویر ادامه داد: ببینید دست بازیکن در کنارش است و دست در حالت طبیعی است. این را با بازی ایران و سوریه مقایسه کنید که دست از بدن جدا بود. دست وقتی از بدن خارج باشد حالت غیرطبیعی می‌شود. وقتی دست کنار بدن باشد و حرکت اضافه‌ای ندارد که شوت به آن برخورد کند، فرق دارد. پس این خط نمی‌تواند هند باشد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها