کد خبر : 70129

برای دومین بازی متوالی رادوشویچ در ترکیب پرسپولیس قرار گرفت. قبل از بازی وقتی از حمید مطهری پرسیدند چرا دوباره رادو در ترکیب است، ضمن تعریف از هر دو دروازه‌بان پرسپولیس گفت یحیی و مربی گلرها به این جمع‌بندی رسیده‌اند که رادو در ترکیب باشد. رادو در این بازی یک موقعیت مسلم را از امامعلی گرفت اما باز هم در بیشتر خروج‌ها متزلزل بود.

به گزارش ایران ورزشی، بدتر اینکه او دوباره در این بازی یک گل بد خورد. رادو در زمان نواختن ضربه ایستگاهی عقیل کعبی بی‌جهت دو گام به سمت چپ خود برداشت در حالی که اگر سر جای خود می‌ایستاد می‌توانست شوت محکم کعبی را مشت کند.

ضربه عقیل کعبی به گونه‌ای بود که توپ در یک خط مستقیم حرکت کرد و آنطور نبود که مواج یا فنی باشد اما رادو به وضوح اشتباه کرد و واکنش مبتدیانه‌ای در مقابل این ضربه داشت تا مدافع حریف را تبدیل به ستاره تیم حریف کند.

رادو در بازی با گل‌گهر هم روی گل خورده مقصر بود اما در سرچشمه مقصر اول و آخر دریافت این گل خودش بود و هیچ شریکی نداشت. البته او شانس آورد که پرسپولیس زود گل مساوی را زد و نباخت وگرنه همان هوادارانی که او را به خاطر رفتار متعصبانه و حرفه‌ای‌اش همواره حمایت می‌کنند مثل آوار سرش خراب می‌شدند.

با این حساب به احتمال زیاد حامد لک از بازی بعد به ترکیب اصلی باز خواهد گشت چراکه رادو برخلاف فصول گذشته نتوانست از فرصتی که در اختیارش گرفته بود استفاده کند.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها