کد خبر : 70113

یحیی گل محمدی مطابق انتظار از برنامه ریزی سازمان لیگ فوتبال در برگزاری مسابقات هفته پنجم انتقاد کرد.

به گزارش خبرورزشی، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان ضمن گلایه از برنامه ریزی سازمان لیگ گفت: متاسفانه برنامه ریزی خوبی برای این هفته لیگ انجام نشد. تنها تیمی بودیم که سه بازیکن در تیم ملی داشتیم و الان آنها بدون زمان ریکاوری و استراحت به ما اضافه شده‌اند. این در شرایطی است که دو سفر سنگین به لبنان و اردن داشته‌اند و بعد از بازگشت به ایران بلافاصله با ما به رفسنجان آمده‌اند. هیچ جا شما چنین برنامه‌ای برای بازی بعد از بازی‌های ملی نمی‌بینید. می‌شد بازی‌های این هفته را با برنامه بهتری برگزار کرد.

شنیدیم سرمربی پرسپولیس انتظار داشته است بازی تیمش مقابل مس رفسنجان یک روز به تعویق بیفتد اما سازمان لیگ مسابقات را طبق برنامه ریزی قبلی خودش انجام داد.

شاید این پرسش به وجود بیاید که سپاهان اصفهان نیز سه بازیکن به اسامی امید نورافکن، یاسین سلمانی و سروش رفیعی را در تیم ملی داشته است اما پرسپولیسی ها معتقدند این تیم در خانه بازی دارد.

سپاهان در خانه میزبان تراکتوراست و ملی پوشان این تیم لازم نیست سفر و پرواز دوباره ای از اصفهان داشته باشند اما پرسپولیس باید به رفسنجان سفر می کرد و این برای ملی پوشان خسته این تیم ریسک بوده است.

البته بیشترین نگرانی یحیی گل محمدی درمورد وحید امیری ستاره ۳۳ ساله تیم ملی و پرسپولیس است که در ۹ روز مجبور است ۳ مسابقه سنگین برگزار کند. مضاف بر اینکه امیری در دو دیدار گذشته تیم ملی ایران مقابل لبنان و سوریه ۹۰ دقیقه بازی کرده و فرصت کافی برای ریکاوری یا استراحت کافی نداشته است.

باشگاه پرسپولیس قصد داشت پس از دیدار ایران و سوریه اعتراض کتبی خود به برنامه ریزی سازمان لیگ را اعلام کند اما با توجه به نتایج تیم ملی و پیروزی های اخیر تیم کشورمان قید این موضوع را زد!

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها