کد خبر : 70050

تیم ملی با 2 پیروزی شیرین بازی‌های ملی 2021 را به پایان برد تا حالا فقط یک امتیاز تا رسیدن به جام جهانی قطر فاصله داشته باشیم. هفته پیش همین ساعت‌ها بود که بحث نبودن مهدی طارمی دودستگی زیادی در بین هواداران فوتبال ایجاد کرده بود و حالا با پیروزی‌های تیم ملی آن فضا به سمت این رفته که طارمی هرچه زودتر به تیم برگردد.

به گزارش ایران ورزشی، دیروز هم بسیاری از سایت‌ها خبر از بازگشت مهدی به تیم دادند اما ظاهراً این خبر دقیق نیست و هنوز مشکلات به صورت کامل حل نشده. 

چه بسا اینکه حسین شریفی، سخنگوی فدراسیون فوتبال دیروز در بدو ورود کاروان ملی پوشان به تهران گفت: «من نگفتم سوءتفاهمات حل شده است، این سوءبرداشتی بود که از صحبت‌های من شد؛ عین عبارت من این بود که من از رفقای خودم و دوستان خبرنگارم می‌خواهم که به شایعات دامن نزنند و اجازه بدهند که موضوع مدیریت شود. همچنان بر سر حرف خودم هستم و همین خواهش را دارم، هم از علاقه‌مندان به فوتبال، هم از بزرگان فوتبال و هم از همه دوستانی که فوتبال را پیگیری می‌کنند. اجازه بدهید این قصه به خوبی مدیریت شود، کما این‌که دارد می‌شود و ان‌شاءالله شاهد برطرف شدن سوءتفاهمات باشیم.»

جالب اینجاست که وحید هاشمیان هم نسبتاً همین حرف‌ها را زد و مشخص است هنوز تا بازگشت قطعی طارمی به تیم ملی فاصله داریم: «مسأله خاصی نبوده است. مهدی طارمی یکی از بهترین‌های ما بوده است. ان‌شاءالله با درایت اسکوچیچ و فدراسیون فوتبال و اتحاد او پرقدرت‌تر برمی‌گردد.»

باید دید آیا واقعاً درایتی در این زمینه وجود خواهد داشت و در اردوی بهمن‌ماه چشم‌مان به جمال اسم مهدی طارمی در لیست اعلامی اسکوچیچ روشن می‌شود یا نه.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها