کد خبر : 70016

هافبک خوش اخلاق پرسپولیس و تیم ملی نشان داد در پست اصلی‌اش چقدر تاثیرگذار است.

به گزارش خبرورزشی، وحید امیری بدون تردید ستاره تیم ملی در دو بازی مقابل لبنان و سوریه بود. امیری که نمایشش جلوی لبنان فوق‌العاده بود بعد از تغییر پست در آن بازی، روی هر دو گل تیم ملی تاثیرگذار بود. 

ستاره تیم ملی امشب جلوی سوریه نیز به عنوان یک بازیکن هجومی نشان داد که وقتی نزدیک دروازه حریف بازی کند، تاثیرگذاری‌اش چقدر افزایش می یابد.

کافیست صحنه گل اول تیم ملی را مرور کنید تا به ارزشهای این بازیکن پی ببرید. او با دیدی فوق‌العاده توپ را دقیقا جلوی پای سردار می‌اندازد و آزمون هم به بهترین شکل ممکن از پاس او، نهایت استفاده را می‌برد.

بر اساس آماری که در سایت معتبر sofascore منتشر شده، امیری مقابل ۷۲ بار لمس توپ داشت و ۵۵ پاس به همبازیانش داد که ۵۰ پاس (۹۱ درصد) آنها درست بود و تنها بازیکنی که نمره بیشتری از او گرفت احمد نوراللهی بود.

ستاره تیم ملی راه را به یحیی گل محمدی نشان داد

آمادگی امیری در کنار رفتار این بازیکن، او را تبدیل به یک سوپراستار واقعی کرده است. بازیکنی که به هیچ عنوان اهل حاشیه نیست و همیشه به عنوان یک بازیکن در خدمت تیم شناخته می‌شود. شاید اگر چند سال زودتر به سطح اول فوتبال ایران می‌رسید، در حال حاضر به جای بازی در لیگ برتر، در یکی از لیگ‌های معتبر اروپایی توپ می‌زد.

امیری با این نمایش های بی نظیر در تیم ملی راه را به یحیی گل محمدی سرمربی اش در پرسپولیس هم نشان داد که بهتر است در خط میانی به کار گرفته شود.

وحید که آچار فرانسه پرسپولیس و تیم ملی است در هر پستی که به میدان رفته عملکرد خوبی داشته ولی کیست که نداند، حضور امیری سمت چپ خط میانی چیز دیگری است و کارآیی بیشتری دارد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها