کد خبر : 69938

شنیده‌ها حاکی از آن است که مهدی طارمی بابت یک اتفاق عجیب در تیم ملی دلخور است اما این بار به روی خود نیاورده و تصمیم گرفته سکوت کند.

به گزارش خبرورزشی، ستاره سرشناس پورتو قبل از بازی تیم ملی ایران برابر لبنان در توئیتر برای تیم کشورمان آرزوی موفقیت کرد. مهدی طارمی با وجود دلخوری از دراگان اسکوچیچ و برخی دست اندرکاران تیم ملی، بعد از این بازی نیز پیروزی ایران را تبریک گفت و ابراز خوشحالی کرد.

اما ماجرا چه بود؟ دلخوری جدید مهدی طارمی بر سر چیست؟ معمولاً رسم بر این است که در غیاب ستاره‌های بزرگ (به هر دلیلی) پیراهن آنها در تیم ملی به بازیکن دیگری تحویل داده نمی‌شود تا آن بازیکن برگردد اما در تیم ایران اتفاق جدیدی رُخ داد.

پیراهن شماره ۹ که چند سالی است بر تن مهدی طارمی ستاره تیم ملی است قبل از دیدار با لبنان به دستور یک فرد خاص به اللهیار صیادمنش جوان ۲۰ ساله اهدا شد که تازه دعوت شده است! شاید اگر این پیراهن به کاوه رضایی با تجربه یا حتی مهدی ترابی تحویل داده می‌شد مهدی طارمی دلخور نمی‌شد اما این اقدام کمی عجیب است.

البته مهدی طارمی هیچ اعتراض یا واکنشی نسبت به این اتفاق نداشته و شاید در آینده هم نشان ندهد اما به نظر می‌رسد در این یک مورد حق با ستاره مشهور پورتو باشد.

متأسفانه به نظر می‌رسد دراگان اسکوچیچ هم در مورد مهدی طارمی صداقت یا روراستی لازم را نداشته باشد چرا که از یک طرف مصاحبه کرده و از این بازیکن تعریف می‌کند و از طرف دیگر پیراهن شماره ۹ را به شکل طعنه‌آمیزی به یک جوان ۲۰ ساله می‌بخشد تا مهدی طارمی را تحریک کند!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها