کد خبر : 69734

شنیده‌ها حکایت ازآن دارد که یکی از مسئولان فدراسیون از مهدی مهدوی کیا خواسته با مهدی طارمی تماس بگیرد و صحبت کند اما او امتناع کرده است!

به گزارش خبرورزشی، پس از ماجرای مصاحبه سرمربی تیم ملی ایران با سایت کروات و توئیت جنجالی ستاره پورتو، دراگان اسکوچیچ با مهدی طارمی تماس گرفت تا سوء تفاهم به وجود آمده را مرتفع کند اما لژیونر کشورمان جواب مرد کروات را نداد.

در ادامه تماس‌های وحید هاشمیان و کریم باقری به درخواست فدراسیون و سرمربی تیم ملی با مهدی طارمیز تماس تلفنی گرفتند که باز هم ستاره پورتو ترجیح داد پاسخ این دو چهره شناخته شده فوتبال ما را ندهد!

در همین راستا شنیدیم فدراسیون فوتبال از مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم امید و یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران درخواست می‌کند با مهدی طارمی تماس گرفته و میانه کار را بگیرد تا آتش اختلافات خاموش شود اما...

از قرار معلوم مهدی مهدوی کیا با این درخواست مخالفت کرده و می‌گوید: وقتی مهدی طارمی جواب تلفن سرمربی، وحید و کریم را بر نمی‌دارد چرا من باید به او زنگ بزنم؟

البته به نظر می‌رسد مهدی مهدوی کیا تصمیم عاقلانه ای گرفته باشد چرا که با توجه به رفتارهای قبلی ستاره پورتو احتمال داشت طارمی جواب تلفن موشک سابق هامبورگ را هم ندهد!

گفتنی است مهدی مهدوی کیا علاوه بر سرمربیگری تیم امید مشاور فنی رئیس فدراسیون فوتبال در امور تیم ملی بزرگسالان نیز محسوب می‌شود.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها