کد خبر : 69661

بازیکن سابق استقلال می‌گوید که حاضر است به این تیم تخفیف دهد اما هنوز مدیران باشگاه با او توافقی نکرده‌اند.

به گزارش خبرورزشی، هروویه میلیچ بازیکن کروات و سابق استقلال مهمان تصویری برنامه شب‌های فوتبال بود. او در ابتدای صحبت‌هایش درخصوص مشکلاتی که با کادرفنی سابق داشت، گفت: زمانی که آقای فکری آنجا بودند، مشکلاتی با مربی و مدیریت داشتیم که من باشگاه را ترک کردم اما زمانی که آقای مجیدی برگشتند، با من تماس گرفتند و من جواب مثبت به ایشان دادم و برگشتم.

وی درباره ریشه این مشکلات گفت: راجع به کادرفنی، بحث فنی بود و من درخواست‌هایی از آنها داشتم تا از لحاظ تاکتیکی برای تیم مثمر ثمر باشم ولی به توافق نرسیدیم. مشکل من با مدیریت، وعده وعیدهایشان بود. من از آنها فقط قول شنیدم چه در مورد پردزاختی‌ها و چه مسائل دیگر که هیچ وقت هیچ کدام از آنها تحقق پیدا نکرد.

میلیچ درخصوص این مورد که خواسته او حضور در ترکیب اصلی بوده است یا نه، گفت: قطعا این مسئله نبوده است. ما از طرف کادرفنی پالس خوب و مثبتی نمی‌گرفتیم. نه تنها من بلکه شیخ دیاباته نیز اینگونه بود. هر دوی ما حس بدی داشتیم که برای تیم مثمر ثمر نیستیم. هر چقدر تلاش کردیم تا به تیم کمک کنیم، هیچ پالس مثبت و توافقی از طرف کادرفنی نگرفتیم. از گوشه و کنار نیز بحث‌های منفی می‌شنیدیم و همین ما را سرخورده کرد. 

وی در مورد اینکه آیا بازی‌های این فصل استقلال را دنبال می‌کند یا خیر، پاسخ داد: بله من بازی‌ها را دنبال می‌کنم. امروز مانند فصل گذشته که ما در دقایق پایانی و روی ضربات ایستگاهی گل دریافت می‌کردیم، گل خوردیم. ولی شروع فوق العاده ای بود. ۳ برد در ۴ بازی و ۱۰ امتیاز. با صدرنشینی وارد تعطیلات فیفا دی شدیم. تبریک می‌گویم و مطمئنم فرهاد مجیدی می‌تواند موفق باشد و عملکرد خوبی داشته باشد. من گابریل پین را ندیده ام ولی مطمئنم کارشان را خوب انجام می‌دهد. همچنین دستیار ایرانی او صالح مصطفوی دستیار خوبی است و می‌تواند خیلی به تیم کمک کند. من بازی با ذوب آهن و تراکتور را کامل مشاهده کردم اما بازی با فجر را تا دقیقه ۶۰ دیدم.

بازیکن سابق استقلال در مورد اینکه یک بسته پیشنهادی را از این تیم دریافت کرده است، پاسخ داد: بله من دوست نزدیکم که در ایران است دوبار به باشگاه مراجعه کرده و راجع به این موضوع دو جلسه برگزار شد و صحبت‌هایی شد ولی هیچ توافقی به صورت رسمی‌انجام نشد و نامه ای برای من ارسال نشد. من می‌دانم که تیم مدیریتی جدید خیلی برای باشگاه زحمت می‌کشند و تاکنون کارهای خیلی بزرگی را انجام داده اند. ولی راجع به پرونده من هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده و مثل سابق وعده وعیدهایی به من داده شده است. من منتظرم و نمی‌خواهم هواداران استقلال از من ناراحت شوند. ولی به من هم حق بدهند مثل همیشه با آنها صادق باشم و شاید یک جایی صبر من تمام شود و متأسفانه برخلاف میلم مجبور شوم پرونده را به فیفا ارجاع دهم. 

وی در مورد اینکه ممکن است از استقلال شکایت کند، گفت: بله این مسئله خیلی محتمل است و ممکن است هفته دیگر این اتفاق رخ دهد. تاکنون جواب آنها به من این بوده که اولویت‌های دیگری دارند و به آن موضوعات رسیدگی می‌کنند. ولی فکر می‌کنم موضوع من بیشتر از ۲۰ دقیقه وقت نبرد تا به توافق برسیم. تاکنون نیز من مدتهاست که من منتظر آن ۲۰ دقیقه هستم.

میلیچ در مورد اینکه آیا توافق شکل بگیرد، حاضر است به استقلالی‌ها تخفیف بدهد، پاسخ داد: صد البته من این موضوع را مطرح کرده ام که با باشگاه کنار می‌آیم و تخفیف خواهم داد که راجع به این مسئله نیز با باشگاه صحبت شد فقط مشکل باشگاه این است زمانی که من به آنها می‌گویم میزان طلب من را محاسبه کنید، از این کار امتناع می‌کنند.

وی در مورد اینکه چقدر از استقلال طلب دارد، پاسخ داد: من نمی‌خواهم راجع به اعداد و ارقام صحبت کنم اما باشگاه به خوبی در مورد جرایم و پاداش‌ها می‌داند ولی تاکنون به بهانه‌های مختلف امتناع کرده اند. تا جایی که می‌شد من درک کردم و با باشگاه کنار آمدم. من مدام با تیم راه آمدم و نشان می‌دادند که می‌خواهند با من توافق کنند ولی در عمل اتفاقی رخ نمی‌دهد و شاید من در نهایت مجبور شوم به سراغ فیفا بروم و از آنجا کمک بخواهم.

مدافع سابق استقلال در پایان نیز گفت: من فقط می‌خواهم به تمام دوستانم در ایران و تیم ملی از جمله سرمربی دراگان اسکوچیچ سلام کنم. امیدوارم همینطور که نتایج فوق العاده ای کسب کرده اند، مقابل لبنان و سوریه عملکرد خوبی داشته باشند. همچنین به تک تک هواداران استقلال بابت لطفی که من دارند، سلام می‌رسانم و امیدوارم امسال مقام قهرمانی را کسب کنند. من خودم را فقط بازیکن سابق استقلال نمی‌دانم و همیشه خودم را هوادار استقلال می‌دانم و ممکن است روزی به عنوان مربی برگردم و با این تیم دوگانه را ببرم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها