کد خبر : 69527

آخرین خبرها حکایت از آن دارد احضار دو بازیکن پرسپولیس به خاطر استوری‌های تبلیغاتی برای خرید آپارتمان در کشور امارات و شهر دُبی بوده است!

به گزارش خبرورزشی، کمیته اخلاق به باشگاه پرسپولیس نامه ای ارسال و در آن اعلام کرد سیدجلال حسینی، سعید آقایی و امید عالیشاه باید روز شنبه ۸ آبان در کمیته اخلاق حاضر شوند تا در خصوص برخی مسائل توضیحاتی دهند! مثل همیشه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هیچ توضیحی در خصوص دلیل احضار این ۳ بازیکن پرسپولیس نداد تا بازار شایعات داغ تر از همیشه شود! هر کسی چیزی گفت اما در نهایت مشخص شد ماجرا ساده تر از این حرف‌ها بوده است.

دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس با روابط عمومی و ارکان قضایی فدراسیون فوتبال تماس گرفت اما به جایی نرسید! درهمین ارتباط شنیدیم به باشگاه پرسپولیس فقط در مورد احضار سعید آقایی گفته شده که مربوط به سال گذشته است. ظاهرا پارسال سعید آقایی مصاحبه ای علیه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و احکام صادره از سوی این کمیته انجام داده و برهمین اساس این بازیکن به کمیته اخلاق احضار شد!

آقایی که پیش‌تر در سپاهان توپ می‌زد و برای سه فصل لباس طلایی پوشان را برتن کرده بود به پرسپولیس آمد و در بازی جنجالی دو تیم در اصفهان یکی از عاملان درگیری‌های پس از بازی دو تیم در تونل ورزشگاه نقش جهان شناخته شد. پس از آن بازی، کمیته اخلاق به سرعت جرایم بسیار سنگینی را برای بازیکنانی که خاطی شناخته شدند در نظر گرفت و آقایی هم که از این حکم شوکه شده بود اظهارات تندی را به زبان آورد و حتی جریمه‌اش را با جریمه مالی قتل مقایسه کرد!

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها