کد خبر : 69509

عدم توافق باشگاه استقلال با سیداحمد موسوی برای جدایی، به چالشی بزرگ برای آبی‌پوشان تبدیل شده است.

به گزارش میزان، عدم توافق باشگاه استقلال با سیداحمد موسوی برای جدایی، به چالشی بزرگ برای آبی‌پوشان تبدیل شده تا حدی که حالا مسئولان باشگاه استقلال مانند سال ۹۶ باید به یک بازیکن بدون حضور در میدان حقوق پرداخت کنند، چون طبق قانون این بازیکن تمایلی به جدایی از باشگاه استقلال را ندارد.

به نظر می‌رسد سرنوشت احمد موسوی نیز همانند هروویه مگویان خواهد شد، و این بازیکن نیز علی رغم همراهی استقلال در مسابقات لیگ برتر طبق قوانین سازمان لیگ بایستی کلیه حقوق و مزایایی مندرج در قراردادش را از استقلال دریافت کند.

تا امروز مدیران باشگاه استقلال بار‌ها با موسوی مذاکره کردند تا شاید بتوانند وی را برای جدایی از استقلال ترغیب کنند، اما این بازیکن زیر بار جدایی نمی‌رود و تاکید دارد همچنان در خدمت باشگاه استقلال است!

در این مدت احتمال حضور وی در باشگاه‌هایی نظیر مس رفسنجان، هوادار و گل گهر سیرجان نیز مطرح شد، اما هر بار که چنین موضوعی عنوان شد موسوی این اخبار را تکذیب کرد و گفت: هیچ جایی نخواهد رفت و طبق قرارداد منعقد شده در اختیار باشگاه استقلال است.

با این حال باشگاه استقلال فقط یک راه برای خروج این بازیکن از فهرست بازیکنان خود دارد که آن مسیر مدتهاست در بن بست قرار گرفته و خبری از توافق نیست! از طرفی اگر باشگاه استقلال بخواهد قرارداد این بازیکن را به صورت یکطرفه فسخ کند، بر اساس قوانین موسوی می‌تواند به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کرده و درخواست غرامت کند آنگاه فارغ از خسارت به موسوی، باشگاه استقلال مجبور می‌شود هزینه دادرسی پرونده را نیز پرداخت کند که این اتفاق جز ضرر مالی پیامدی برای استقلال ندارد.

برخورد هواداران نیز جالب توجه است، برخی با انتقاد از موسوی، تصمیم او را نوعی مقاومت در برابر واقعیت توصیف می‌کنند، اما عده‌ای دیگر تاخیر در تصمیم‌گیری سرمربی را عامل بروز این دردسر می‌دانند، با این حال موسوی اصرار دارد نه مصاحبه می‌کند نه حاشیه درست می‌کند بلکه فقط تمرین می‌کند تا موضع باشگاه در قبال او روشن شود.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها