کد خبر : 69500

محمدرضا آزادی مهاجم جوان استقلالی‌ها که در نقل و انتقالات تابستانی به جمع شاگردان فرهاد مجیدی اضافه شد، حالا با توجه به حضور مهاجمان پرتعداد نگران آینده‌اش است.

به گزارش ایران ورزشی، استقلال برای لیگ بیست و یکم مهاجمان زیادی را در جمع خود دارد. ارسلان مطهری، آرمان رمضانی، امین قاسمی‌نژاد، محمدرضا آزادی و رودی ژستد 5 مهاجم تخصصی آبی‌پوشان هستند و به این جمع گاهی اوقات کوین یامگا هم اضافه خواهد شد. در چنین شرایطی محمدرضا آزادی که به تازگی به استقلال اضافه شده، ممکن است زمان کمتری برای بازی کردن داشته باشد و به همین خاطر گفته می‌شود او بدش نمی‌آید فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند.

آزادی ظاهراً صحبت‌هایی را با فرهاد مجیدی نیز در این خصوص انجام داده اما هنوز موافقت سرمربی را نگرفته است. مجیدی بعد از دیدار با تراکتور در نشست خبری اعلام کرد که اجازه جدایی به هیچ بازیکنی را نمی‌دهد و به نظر می‌رسد در این خصوص مصمم است.

سرمربی استقلال درباره نفرات دیگر تیمش نیز چنین موضعی را اعلام کرد و حالا باید دید نظرش درباره تصمیم آزادی 22 ساله چیست. نکته مهم این است که آزادی در سهمیه زیر 23 سال استقلال است و لیست آبی‌ها را پر نمی‌کند. به همین خاطر بعید است مجیدی اجازه جدایی به او بدهد، هرچند که باید دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

اکثر کارشناسان فوتبال بر این باورند که فرهاد تخصص خاصی در به کارگیری بازیکنان جوان دارد و همین نکته باعث شده او تاکنون در لیگ موفق باشد، در چنین شرایطی فرهاد دوست ندارد که دست خودش را به خاطر جدایی یک بازیکن، خالی کند. شاید در این شرایط هم آزادی تمرین کند تا صبر بیشتری داشته باشد و برای رسیدن به ترکیب با بزرگان تیم رقابت کند، کاری که سخت است اما دور از ذهن و انتظار نیست. استقلال تاکنون خوب نتیجه گرفته و این نتایج خود را مدیون حضور پرشور و با انرژی بازیکنان جوان تیمش می‌داند به همین دلیل هم حاضر نیست حتی یکی از این بازیکنان راهی تیم دیگری شود.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها