خبرفوری :

کد خبر : 69418

مشکلات پرسپولیس آنقدر جدی و نگران‌کننده شده است که تقریباً هیچکدام از بزرگان تیم حامی جدی سرپرست باشگاه نیستند.

خبرگزاری میزان - حتی پیروزی خانگی شیرین و دلچسب پرسپولیس مقابل نساجی در ورزشگاه آزادی باعث نشد تا اعضای این تیم در پایان بازی به حمایت از مدیریت باشگاه بپردازند و بازهم شاهد همان انتقادات همیشگی بودیم.

جالب اینکه یحیی گل‌محمدی به‌عنوان نفر اصلی کادرفنی همچنان حاضر به حمایت جدی و ۱۰۰ درصدی از سرپرست باشگاه نیست و مدام در صحبت‌ها و کنفرانس‌های خبری اش خواستار تعیین تکلیف مدیریت باشگاه از سوی مسئولین وزارت ورزش و جوانان می‌شود.

در پایان دیدار مقابل نساجی هم با وجود پیروزی بازهم پرسپولیسی‌ها لب به اعتراض گشودند و ضمن انتقاد از عملکرد مدیریت باشگاه دلایل نابه سامانی‌های اخیر بخصوص حذف از لیگ قهرمانان آسیا را سوء مدیریت عنوان کردند و مانند روز‌های اخیر بازهم به صدری تاختند.

شاید کلیدی‌ترین جمله را در این میان یحیی گل‌محمدی عنوان کرد، جایی که گفت: «حتی در تأمین هزینه‌های یومیه باشگاه هم مانده‌ایم و نگرانی‌های زیادی داریم. مشکلاتی که بازیکنان ما دارند عجیب و غریب است. اگر بگویم چند درصد گرفته‌ایم شاید باور نکنید، چون هیچ درصدی دریافت نکرده‌ایم!»

البته این تنها مختص به سرمربی سرخپوشان نبود بلکه حسینی، کاپیتان پرسپولیس هم لب به اعتراض گشود و عنوان کرد: «واقعا سردرگم هستیم، اما منتظریم ببینیم چه می‌شود.»

در حالی که معمولاً در فصول قبل مسئولان باشگاه پرسپولیس در هفته‌های ابتدایی لیگ حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد از مطالبات بازیکنان خود را پرداخت می‌کردند، اما با وجود اینکه دیدار سرخپوشان در هفته دوم مقابل نساجی هم برگزار شد، اما همچنان خبری از پرداختی در فصل جدید نیست.

از سوی دیگر بازیکنان پرسپولیس ۱۵ درصد از مطالبات فصل قبل خود را از جمله پاداش‌ها و آپشن‌های خود دریافت نکرده‌اند و از این بابت هم ناراضی هستند، هرچند مدیران باشگاه در تلاش هستند به زودی پرداختی مناسبی به بازیکنان داشته باشند، اما محکومیت و بدهی سنگین در پرونده‌های خارجی از جمله کالدرون و دستیارانش باعث شده فع مشکلات برای پرداختی‌های فصل جدید شده‌اند.

همین موضوع و تأخیر باعث ناراحتی و گلایه برخی بازیکنان شده و ضمن صحبت با بازیکنان باتجربه‌تر خواستار رفع مشکلات برای پرداختی‌های فصل جدید شده‌اند.

به نظر می‌رسد انتقادات از مدیریت باشگاه تا رفع مشکلات مالی ادامه خواهد داشت و تا این مشکلات رفع نشود در مسابقات آینده نیز باید همچنان شاهد گلایه‌های سرخپوشان باشیم.

البته شنیده می‌شود طی هفته پیش رو قرار است تغییراتی در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس صورت گیرد و به احتمال زیاد تکلیف مدیرعامل باشگاه نیز مشخص خواهد شد. با این شرایط باتوجه به مشکلات عدیده و از سوی دیگر موانع قانونی بعید به نظر می‌رسد صدری شانسی برای مدیرعاملی داشته باشد هر چند در حال رایزنی برای تداوم حضورش به عنوان رییس هیئت مدیره باشگاه است.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها