کد خبر : 69312

فرزاد مجیدی چند روز پیش از دیدار استقلال و هوادار در تمرینات استقلال شرکت نکرد و دلیل غیبت او هم مشخص نشد.

به گزارش ایران ورزشی، بعد از غیبت چند روزه او در تمرینات و دیدار تدارکاتی مقابل تیم ملی دانشجویان، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی با هوادار اعلام کرد وی کسالت دارد و به زودی به تمرینات برمی‌گردد اما این اتفاق رخ نداد و مجیدی در تمرینات بعد از بازی با هوادار و سفر استقلال به اصفهان هم حضور نداشت.

از طرف دیگر اگر فرزاد مجیدی کرونا گرفته باشد باشگاه استقلال باید این موضوع را اطلاع‌رسانی می‌کرد اما این اتفاق هم رخ نداد تا غیبت مربی آبی‌پوشان در این شرایط عجیب به نظر برسد. استقلال برای دیدار با تراکتور که روز شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود از امروز تمرینات خود را آغاز خواهد کرد. اگر باز هم در تمرینات امروز فرزاد شرکت نکند مشخص می‌شود که او با  مشکل جدی روبه‌رو است.

شایعات مختلفی در زمینه عدم حضورش در تمرین به گوش می‌رسد (قهر به دلیل نگرفتن حق و حقوق، مبتلا شدن به ویروس کرونا)، اما هیچ کدام از این مسائل تأیید نشده و هر بار که از فرهاد در مورد غیبت برادرش سؤال می‌شود، در پاسخ می‌گوید: «بیماری جسمانی کوچکی دارد، برمی‌گردد.» اما این پنهان‌کاری نمی‌تواند زیاد دوام داشته باشد و اگر دلیل غیبت فرزاد جدی باشد به مرور زمان مشخص می‌شود.

فرهاد همیشه نشان داده حامی برادر کوچکتر خود است و او را در کنار خود حفظ می‌کند و این بار فرزاد به عنوان مربی در کنار استقلال فعالیت دارد. به طور حتم دلیل غیبت فرزاد به زودی مشخص می‌شود و فرهاد نمی‌تواند در طولانی‌مدت این مسأله را از اصحاب رسانه پنهان کند. امروز در تمرین استقلال که برای بازی با تراکتور آغاز می‌شود، همه چیز مشخص می‌شود.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها