کد خبر : 69300

بیژن طاهری سرپرست استقلال به تمجید از سرمربی این تیم پرداخت که به خوبی کادرفنی و قوای تهاجمی تیمش را تقویت کرده است.

به گزارش تسنیم ، بیژن طاهری سرپرست استقلال در خصوص وضعیت فعلی این تیم مصاحبه ای انجام داد که در زیر می‌خوانید:

*شرایط ورزشگاه آرارات از خیریه عمل بهتر است، ولی زمین چمن این ورزشگاه ایده‌آل ما نیست. ما چاره‌ای نداشته و نداریم و فعلاً اینجا تمرین می‌کنیم، هر چند که مشکلاتی هم وجود دارد و درصدد رفع آن هستیم. ما دلخوش به روزهای آینده هستیم تا هر چه زودتر کمپ مرحوم ناصر حجازی آماده شود و هدف استقلال این است که برای همیشه در این کمپ تمرین کند. مدیران قبلی استقلال هم زحمت کشیدند، اما دکتر آجورلو به شکل جدی دنبال این است که شرایط برای حضور استقلال در این کمپ فراهم شود و تنها کسی است که در این مورد اقدام جدی انجام داد و ما امیدواریم که تا سه ماه دیگر این کمپ آماده شود.

*دکتر آجورلو صحبت نمی‌کند و مرد عمل است. او می‌خواهد مشکلات را هر چه زودتر برطرف کند و امیدواریم استقلال که در این سال‌ها آرامش نداشته است به یک آرامش واقعی برسد.

*مربی ایتالیایی با انتخاب فرهاد مجیدی به استقلال آمد و سرمربی تیم شناخت خوبی از این مربی داشت و اعتقاد کامل به گابریل پین دارد. شما می‌بینید که استقلال برخلاف چند سال گذشته فصل را با دو برد پیاپی شروع کرد و این موضوع نشانه‌های مثبتی است که می‌تواند ما را به آینده امیدوار کند. در واقع انتخاب گابریل پین یک انتخاب هوشمندانه از سوی فرهاد مجیدی بود.

فرهاد مجیدی به خوبی روی کوین یامگا شناخت داشت و فوتبالیستی را به تیم اضافه کرد که در شرایط مسابقه قرار دارد و این انتخاب هم یک انتخاب هوشمندانه از سوی فرهاد مجیدی بود.

*استقلال دو بار قهرمان آسیا شده است. متأسفانه تیمی که چنین قدمتی دارد یک زمین تمرین استاندارد و مناسب ندارد. با این اوصاف ما باید چگونه توقع داشته باشیم که استقلال قهرمان آسیا شود؟ شما می‌بینید که تیم‌های عربی چه امکاناتی دارند، ولی ما همچنان نگران زمین تمرین هستیم و این استرس را داریم که بازیکنان در تمرینات مصدوم نشوند. ما در خیلی از موارد از تیم‌های عربی و شرق آسیا عقب‌تر هستیم و مهم این است که ابتدا بتوانیم امکانات و ساختار فوتبال خودمان را درست کنیم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها