خبرفوری :

کد خبر : 69263

با جدی‌تر شدن بحث باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس ماجرای جذب مهاجم خارجی هم داغ می‌شود اما فعلاً نام هیچ گزینه‌ای اطراف پرسپولیس شنیده نمی‌شود.

به گزارش ایران ورزشی، دیروز یحیی گل‌محمدی تأکید کرد که پنجره باشگاه بسته است تا این محرومیت برداشته نشود، نمی‌توان با قاطعیت درباره این مسأله صحبت کرد. دیروز در کنفرانس خبری قبل از بازی با نساجی از یحیی درباره کاوه رضایی مهاجم سابق استقلال سؤال شد. مهاجمی که در فوتبال بلژیک مشغول است و همین چند هفته پیش شایعاتی درباره بازگشتش به استقلال شنیده می‌شد.

یحیی جواب مشخصی درباره این گزینه نداد ضمن اینکه به نظر می‌رسد نام کاوه و پرسپولیس بیشتر در فضای مجازی مطرح شده و منبع درستی ندارد. البته برای یادآوری بد نیست بگوییم کاوه رضایی قبل از حضور در استقلال در آستانه پیوستن به پرسپولیس قرار داشت و برانکو هم به شدت به این مهاجم علاقه‌مند بود اما در نهایت به خاطر جزئیات مالی سر از استقلال درآورد.

کاوه رضایی از قضا شاگرد یحیی گل‌محمدی در ذوب‌آهن بوده و ارتباط بسیار خوبی با یحیی دارد. او همچنین در سایپا زیر نظر حمید مطهری کار کرده و هر دو مربی سرخ‌ها شناخت بسیار خوبی از کاوه دارند. هم یحیی هم مطهری این مهاجم ملی‌پوش را به لحاظ کیفی قبول دارند ولی تاکنون صحبت خاصی درباره جذب کاوه رضایی بین آنها و باشگاه مطرح نشده است. مربیان پرسپولیس می‌گویند تا پنجره باز نشود نمی‌توان درباره مهاجم خارجی یا لژیونری مثل کاوه رضایی صحبت کرد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها