کد خبر : 69214

مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان به مصاحبه اخیر افشین پیروانی در رابطه با تغییر محل میزبانی نفت مسجد سلیمان از سپاهان واکنش نشان داد.

به گزارش خبرورزشی ، رضا فتاحی مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در پی اظهارات افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تعیین محل مسابقه برعهده باشگاه میزبان و پس از تایید سازمان برگزار کننده است. همچنین پس از تعیین زمین مسابقه و تایید سازمان برگزارکننده هیچ باشگاه و مقامی اجازه لغو و جابجایی محل مسابقه را ندارد.

وی ادامه داد: بی‌اطلاعی از امور و اظهار نظرهای خاص و قیم‌ماآبانه توسط افراد در باشگاه‌های مختلف بستری برای غبار آلوده کردن فضای فوتبال و تولید التهاب و تنش بین هواداران ارزنده باشگاه‌ها خواهد شد که مغایر روح جوانمردی و الزامات فدراسیون محترم و سازمان لیگ و تاکید کمیته‌های محترم اخلاق و انضباطی می‌باشد.

فتاحی تصریح کرد: تغییر محل برگزاری مسابقه تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و نفت مسجد سلیمان در پی درخواست باشگاه میزبان بوده و هیچ‌گونه ارتباطی با  باشگاه  فولاد مبارکه سپاهان ندارد و باشگاه سپاهان کلیه اقدامات لازم جهت اسکان در شهرستان مسجد سلیمان را بعمل آورده بود، ولی طبق تماس مسئولان سازمان لیگ از اعزام به مسجد سلیمان خودداری نمود و تا ساعت ۱۹ روز شنبه  اول آبان ماه از محل برگزاری مسابقه بی‌خبر بودیم و حتی آقای نویدکیا در نشست خبری قبل از بازی به این موضوع اشاره کردند.

مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ادامه داد: علیرغم میل باطنی و رویه اخلاقی در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به اطلاع همگان می‌رسانیم که موارد مطروح کذب و یا از سر بی‌اطلاعی بوده است و مشروحاً اعلام می‌ شود اظهار کننده محترم فراموش کرده که در مسابقات جام حذفی فصل ۹۹-۹۸ مسابقه تیم‌های شهرداری ماهشهر و پرسپولیس که میزبانی حق مردم خوب ماهشهر بود را به شهر آبادان انتقال دادند!

فتاحی تصریح کرد: همچنین ایشان فراموش کرده که در مسابقات جام حذفی فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ مسابقه تیم‌های شاهین بندر عامری و پرسپولیس که حق میزبانی مردم خوب بندر عامری بود را در شهر بوشهر برگزار کردند این درحالی بود که در همان مرحله تیم فوتبال این باشگاه علیرغم غیر استاندارد بودن ورزشگاه ساوه مجبور به حضور در ساوه و برگزاری مسابقه با خوشه طلایی شدیم و در همین مسابقه مسئولین شهر ساوه کلیه تلاش و سعی خود را جهت برگزاری بهتر این مسابقه بعمل آوردند.

وی ادامه داد: به استحضار کلیه مردم عزیزمان می‌رساند این باشگاه به جهت تعدیل تنش‌ها بین هواداران دو باشگاه و به جهت حضور قوی تیم پرسپولیس در مسابقات باشگاه‌های آسیا و درخواست شخص آقای یحیی گل‌محمدی نسبت به برگزاری بازی دوستانه در تاریخ ۱۶ مهر ماه در تهران اقدام کردیم ولی متاسفانه شخص آقای پیروانی مجدداً با اظهارات غیر واقعی ایجاد حاشیه و تنش می کنند.

فتاحی در پایان گفت: شایسته است کمیته محترم اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال به این موارد ورود تا ان شاءلله در فصل جاری فوتبال شاهد اینگونه اقدامات نباشیم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها