کد خبر : 69085

اوایل مهرماه بود که مصطفی آجرلو مدیرعامل استقلال در اولین اقدام مدیریتی خود در باشگاه استقلال، پس از جلسه‌ای که با فرهاد مجیدی داشت، برای تمدید سه ساله قرارداد سرمربی آبی‌پوشان به توافق با مجیدی رسید.

به گزارش خبرورزشی ، شنیده‌ها حکایت از آن دارد که در قرارداد ۳ ساله استقلال با فرهاد مجیدی بندی وجود دارد که در یک صورت امکان فسخ یک طرفه آن را به باشگاه خواهد داد! گویا در این قرارداد آمده است درصورتی که استقلال با سرمربیگری فرهاد مجیدی شانس قهرمانی را از دست بدهد، باشگاه می‌تواند یک طرفه این قرارداد را فسخ کند!

اوایل مهرماه بود که مصطفی آجرلو مدیرعامل استقلال در اولین اقدام مدیریتی خود در باشگاه استقلال، پس از جلسه‌ای که با فرهاد مجیدی داشت، برای تمدید سه ساله قرارداد سرمربی آبی‌پوشان به توافق با مجیدی رسید اما به دلیل امورات اداری این قرارداد به امضا نرسید و امضای آن به زمان دیگری موکول شد.

پس از حدود ۲۰ روز از توافق انجام شده میان آجرلو و مجیدی، سرمربی استقلال به ساختمان باشگاه رفت تا رسماً قرارداد خود را به مدت سه سال با آبی‌پوشان تمدید کند. مجیدی در شرایطی به باشگاه رفت که اعضای هیات‌مدیره هم در باشگاه حضور داشتند. در ادامه باشگاه استقلال به صورت رسمی خبر از تمدید قرارداد مجیدی داد و با انتشار تصویری از مصطفی آجرلو در کنار فرهاد مجیدی، نوشت: «فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال با حضور در ساختمان این باشگاه و در جلسه با مصطفی آجرلو، مدیرعامل باشگاه استقلال؛ قرارداد خود را به مدت سه سال و تا پایان فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ تمدید کرد؛ پیش از این باشگاه استقلال از توافق با مجیدی جهت تمدید قرارداد سه ساله خبر داده بود و امشب به طور رسمی این قرارداد منعقد شد.»

شاید بعد از این قرارداد ۳ ساله برای خیلی‌ها این سئوال به وجود آمده باشد که درصورت ناکامی احتمالی فرهاد مجیدی تکلیف این قرارداد نسبتا طولانی چه می‌شود؟ درصورتی که شایعه بند فسخ قرارداد یک طرفه باشگاه استقلال صحت داشته باشد، پاسخ این پرسش نیز اتوماتیک وار داده خواهد شد!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها