کد خبر : 69054

مهدی طارمی مهاجم تیم ملی کشورمان متنی کنایه آمیز را در صفحه توییترش منتشر کرد.

به گزارش خبرورزشی - مهدی طارمی با انتشار متنی کنایه آمیز در صفحه شخصی توییترش به صبحت‌های منتقدین تیم ملی واکنش نشان داد.

مهاجم تیم ملی کشورمان با عنوان این مسئله که تکنیک فردی و جنگندگی بازیکنان ملی پوش بالا بوده و مشکلات تیم از جای دیگری نشأت می‌گیرد عملا کادر فنی و دراگان اسکوچیچ را هدف گرفت.

طارمی در این خصوص نوشت:  باید عرض کنم که بازیکنان ایرانی علاوه بر تکنیک فردی و جنگندگی و .… از لحاظ دانش فوتبال و تاکتیک خیلی درک بالایی دارند ولی متاسفانه مشکلات جایی دیگر است زنده باد ایران.

به نظر می‌رسد این توئیت، پاسخی به اظهارات سرمربی تیم ملی کشورمان باشد که در مصاحبه ای از توانایی تاکتیکی بازیکنان ایرانی انتقاد کرده بود. اسکوچیچ در بخشی از گفت‌وگوی خود با نشریه «وچرینجی لیست» چاپ زاگرب کرواسی گفته بود: «چیزی که فوتبال ایران در آن کمبود دارد و جای پیشرفت زیادی در آن می‌بینم، توانایی تاکتیکی است. آنها در کارهای تاکتیکی به اندازه کافی خوب نیستند، اما وقتی بلندمدت به این قضیه نگاه می‌کنم، می‌توانند بیاموزند و سطح فوتبال‌شان بالاتر از این برود. اروپایی‌ها همیشه از نظر تاکتیکی منظم و مرتب بوده‌اند و از آنجا که ایران حالا بازیکنان بیشتری در تیم‌های اروپایی دارد، این امر به ‌آرامی در حال تغییر است».

عکس| طعنه نیش دار طارمی به اسکوچیچ/ سرمربی تیم ملی زیر سوال رفت!

ارسال نظر

دیگر رسانه ها