خبرفوری :

کد خبر : 69033

سروش رفیعی هافبک سابق پرسپولیس فصل جدید را با یک گل زیبا در دیدار سپاهان و مس رفسنجان شروع کرد.

به گزارش خبرورزشی ، سروش رفیعی هافبک سابق پرسپولیس یکی از بهترین‌های سپاهان در فصل گذشته بود و زیر نظر محرم نویدکیا به دوران اوجش برگشت. بازیکنی که از دید نویدکیا، می‌توان او را به لحاظ سبک بازی و توانایی‌اش در ارسال پاسهای عمقی با سرمربی سپاهان مقایسه کرد. رفیعی که فصل گذشته بهترین پاسور لیگ شده بود، با گلی زیبا و ضربه ای برگردان توپ را وارد دروازه مس رفسنجان کرد و مجموع گل و پاس گل‌هایش را به عدد 50‌ رساند. در صحنه گل، او پاس دانیال اسماعیلی‌فر را با یک ضربه آکروباتیک وارد دروازه مس رفسنجان کرد و به سبک خاصی، اولین شادی گلش در فصل جدید را جشن گرفت.

آمادگی بالای سروش رفیعی همان چیزی است که کادر فنی سپاهان و مهاجمان گلزن این تیم انتظار دارند چرا که حضور یک رفیعی آماده در خط میانی باعث می‌شود که سجاد شهباززاده و شهریار مغانلو در هر بازی صاحب موقعیت‌های خوبی برای گلزنی شوند و این بهترین اتفاق ممکن برای تیم محرم نویدکیا است.

قبل از تمدید قرارداد با سپاهان، سروش خیلی دوست داشت به پرسپولیس برگردد ولی یحیی گل محمدی با بازگشت رفیعی مخالفت کرد.

حالا با درخشش سروش رفیعی، علاقه شدید او به پرسپولیس و نبود حتی یک هافبک خلاق و پاسور در پرسپولیس، هواداران سرخ تصمیم یحیی گل محمدی را اشتباه بزرگ و حتی نابودکننده می‌دانند.

تصویر زیر شادی گل سروش رفیعی را نشان می‌دهد که شهریار مغانلو نیز پشت سر او خوشحالی می‌کند. این تصویر داغ دل پرسپولیسی‌ها را تازه کرد. سروش که با یک اشاره گل محمدی می‌توانست در پرسپولیس باشد؛ مغانلو هم می‌شد با درایت بیشتری پرسپولیسی بماند.

تصویری که داغ دل پرسپولیسی‌ها را تازه کرد/ ستاره‌ای که منتظر پرسپولیس ماند؛ یحیی نخواست!

 

 
 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها