کد خبر : 68990

شنیدیم یکی از بازیکنان پرسپولیس پس از شکست سنگین برابر تیم عربستانی در رختکن گفته است که این الهلال غیر عادی بوده و احتمالا دوپینگ کرده است!

هرچند بقیه بازیکنان پرسپولیس آن قدر غمگین و عصبانی بودند که به حرف همبازی خود توجه نکردند اما دوندگی بی امان بازیکنان الهلال باعث تعجب مربیان و آنالیزورهای نماینده کشورمان هم شده بود.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پس از این دیدار گفت: سعی کردیم بازی را از حریف بگیریم ولی الهلال تیم قدرتمندی در پرس و دفاع تیمی بود. نشد که فضاهای خوبی به دست بیاوریم چون تحت فشار حریف بودیم. در نیمه دوم شاید می‌شد بهتر بازی کنیم و همه تعویض‌هایی که می‌توانستیم تیم را هجومی کنیم، انجام دادیم اما در موقعیت سازی مشکل داشتیم. آنها دفاع فشرده ای داشتند و در حملات واقعا خطرناک بودند. الهلال از نظر فوتبالی حریف قدرتمندی بود و بازی مقابل این تیم برای ما خیلی سخت بود.

سرمربی پرسپولیس اشاره ای به دوندگی عجیب الهلالی‌ها نکرد اما به نظر می‌رسید این میزان دوندگی در فوتبال آسیا عادی نباشد! فوتبالی که الهلال ارائه داد نیاز به یک بررسی فنی و کارشناسی دارد که چگونه یک تیم آسیایی می‌تواند ۹۰ دقیقه مدافعان تیم حریف را پِرس کند؟!

شاید جالب‌تر باشد وقتی بدانید این تیم الهلال زمین تا آسمان با الهلالی که آنالیزورهای پرسپولیس فیلم بازی‌های آن را در لیگ عربستان بُرش زدند فرق می‌کرد! بازیکنی که در رختکن پرسپولیس پس از شکست برابر الهلال برای اولین بار بحث دوپینگ عربستانی‌ها را مطرح کرد هرگز در یک مصاحبه رسمی ادعای خودش را مطرح نخواهد کرد زیرا با محرومیت سنگین بابت این تهمت از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبه‌رو خواهد شد.

شما هم ما را از آوردن اسم این بازیکن معذور بدارید اما این ادعا می‌تواند خیلی جدی بررسی شود. الهلال لئوناردو ژاردیم که در لیگ عربستان نمایش بسیارضعیفی ارائه داده و حتی هوادارانش خواهان اخراج سرمربی فرانسوی خود شده اند ناگهان برابر یکی از بهترین تیم‌های قاره آسیا تبدیل به هیولا می‌شود!

الهلال جوری بازی می‌کند که انگار منچسترسیتی گواردیولا بازی می‌کند و ۹۰ دقیقه پرسپولیس را در زمین خود این تیم پِرس می‌کند تا همه را شگفت زده کند! متأسفانه کنترل دوپینگ در مسابقات فوتبال به ویژه قاره آسیا (حتی داخل کشورمان) خیلی جدی نیست و شاید این احتمال هم وجود داشته باشد که تیم عربستانی از اقدام ناجوانمردانه برای پیروزی مقابل پرسپولیس استفاده کرده باشد.

با یکی دیگر از بازیکنان پرسپولیس که فرصت بازی پیدا نکرد صحبت کردیم. او هم تمایلی به افشای نام خودش نداشت اما از کنار زمین با دقت بازی را تماشا کرده است به خبرورزشی گفت: به ما گفته بودند سالم الدوسری ستاره ملی پوش الهلال چند هفته ای است به دلیل مصدومیت بازی نکرده است. او به همین خاطر بازی‌های تیم ملی عربستان را از دست داده بود و وقتی او را در ترکیب اصلی الهلال دیدیم خوشحال شدیم. تصور کردیم این بازیکن آمادگی سابق را ندارد اما در زمین عجیب و غیرعادی می‌دوید و یک گل هم زد! او دوندگی بی امانی داشت و به نظر نمی‌رسید عادی باشد چون یک بازیکن بعد از مصدومیت یک ماهه نمی‌تواند تا این اندازه آماده باشد و...!

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها